Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

TRANSPORT OSLO - Norwegia

Czytali temat:
jan paweł Marek Maronzo Kasia K Kasia Grzybowska Dawid Janczynski (1009 niezalogowanych)
5 Postów
Dawid Janczynski
(DawidJanczynski)
Wiking
WItam Wszystkich Mam pytanie dotyczące transportu, mianowicie potrzebuję się dostać z Lotniska OSLO-Gardermoen (OSL) na lotnisko OSLO- Sandefjord/Torp (TRF). Są jakieś linie autobusowe/pociagi między lotniskami?? albo po prostu czy może ktoś świadczy usługi transportowe (prywatne) między lotniskami?? Z góry Dziękuje za cenne informacje. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
360 Postów

(KonkoN)
Stały Bywalec
gardermoen - oslo masz pociag na central station
oslo - torp autobus
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Dawid Janczynski
(DawidJanczynski)
Wiking
Dziękuje bardzo Konrad za pomoc, bo już myślałem, że będę musiał kupować inny bilet lotniczy, bo pomiędzy lotami mam 3 h czasu żeby się przedostać między lotniskami i idealnie pasuje... Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Dawid Janczynski
(DawidJanczynski)
Wiking
Jeszcze jedno pytanie Konrad, Z Central Station OSLO będe jechał do Rastad i wtedy bym musiał dojśc do lotniska okolo 4,3 km ile taksówka wyjdzię za taki dystans??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
DawidJanczynski napisał:
Jeszcze jedno pytanie Konrad, Z Central Station OSLO będe jechał do Rastad i wtedy bym musiał dojśc do lotniska okolo 4,3 km ile taksówka wyjdzię za taki dystans??
Z Oslo masz Torpexpresen bezposrednio na lotnisko. Ale 3 godz to troche malo. Sprawdz godziny odjazdu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok