Witam ! mam pyt. jesli 28 kwietnia podpisalem umowe z nowa agencja, i prace zaczalem 2 maja, czy to ze bedac juz pracownikiem agencji. przysluguje mi prawo do wynagrodzenia za 1 maj majac oppdrag od 2 maja ??
9 Lat, 1 Miesiąc temu
1 NOK
Tłumaczenie i korekta CV Planujesz przeprowadzić się do Norwegii? Zastanawiasz się, co ułatwi Ci znalezienie pracy? Zacznij od przygotowania CV. Przetłumaczymy i skorygujemy je dla Ciebie! Uzyskaj wycenę już w 3 minuty! Mimo tego, że nie znasz języka pracodawca szanuje, kiedy poszukujący pracy próbują w ten sposób pokazać swoje doświadczenie. Warto jest zatem zainwestować w swoją przyszłość. Kto powinien z tego skorzystać? Osoby ...