Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Ciekawe miejsca na kajak okolice Oslo ??? - Norwegia

Czytali temat:
ewa gulak Mateusz ;) jan paweł Maciej xXx Jan Maryjan KAROL SZCZAWINSKI Ann Tom Joanna Kuchnicka krzysiek nowak natalia MojaNorwegia konto Zablokowane Magdalen@ Mateusz.Mojanorwegia Xxx Alexxxxxxx Foxxxxxxx (1116 niezalogowanych)
24 Posty
Mateusz ;)
(KarasPl)
Wiking
Witam
Znacie jakieś ciekawe miejsca na kajak w Oslo albo okolice ? tak żeby dojechac samochodem blisko wody ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Mateusz ;)
(KarasPl)
Wiking
Kajak ekspedycyjny Seabird expedition. Wypady mam zamiar robić na weekendy dystans różnie, padlowanie po kilka godzin dziennie, albo nawet dzien i noc tak na weekend, bede zabierac na kajak cały sprzet potrzebny do spania. Zaraz zobacze co to za jeziora zależy mi zeby byl dobry dojazd do wody. Słyszałem cos o Lysaker i Aker Brygge ale nie wiem jak tam jest jesli chodzi zwodowanie czy da rade samochodem blisko wody dojechac zeby nie dzwigać kajaka 2 km ? Do Oslo mam 100km, może być tez coś w okolicach Kongsvinger. Dziekuje za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Mateusz ;)
(KarasPl)
Wiking
Ok dzieki za pomoc o tym jeziorku w Torsby myślałem wczesniej, może być ciekawie albo Mjosa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok