Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

212 Posty
Ja Gabriel
(Ja Gabriel)
Stały Bywalec
napisał:
Wiesz co Gabriel, napisałam na tym forum, żeby ktoś mógł mi coś doradzić, powiedzieć jak tam jest, JAK ZNALEŹĆ PRACĘ przede wszystkim!!! A nie żeby mnie obrażano i hejtowano...
I ty chyba nie wiesz na czym polega biotechnologia, skoro branżę rybną z tym wiążesz.

Biotechnologia to między innymi mikroorganizmy, różnego rodzaju posiewy, uzyskiwanie produktów z ich przemiany materii np. kw. mlekowego, cytrynowego, metanu itp.
Oraz biotechnologia po części manipulowanie genetyką, w celu uzyskania większej ilości oraz usprawnienia całego procesu biotechnologicznego.
Biotechnologia to też bioreaktory i związane z nimi przemiany np. powstawanie kompostu itp.
Oczyszczanie ścieków oraz odzyskiwanie cennych zw np fosforu czy struwitu z osadów ściekowych...
Chcesz dalej...
Wiem co studiowałam i nie mieliśmy tam nic z wodą ani z rybami.
Prędzej na ochronie środowiska mogło to być...
I wiesz co skoro masz udzielać takich \"rad\" to wcale nie pisz, bo nie pomagasz mi wcale.
I dziwisz się że chcę za barem pracować, każdy od czegoś zaczyna, nigdy nie byłam za granicą w celach zarobkowych i też się boję, a na początek muszę mieć za co mieszkanie opłacić i żyć.

Tym tekstem dobiłaś ostatni gwóźdź, do swojej forumowej trumny.
Znaczy,
uparcie twierdzisz, że na podanej stronie nie ma miejsca na znalezienie pracy dla twojego fachu.
Cóż bywa i tak, jak pisałem wyżej, mój szacunek do twojej wiedzy,
poszedł na śmieci, kompost poprodukcyjny z resztek rybnych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
MariolaB12 napisał:
Hej, chciałabym się dowiedzieć czy kobiecie ciężko jest znaleźć pracę w Norwegii znając tylko angielski na dobrym poziomie? Mówię o Oslo i okolicach? Jak szukać pracy? Bardzo proszę o przydatne informacje

Np tutaj www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace
Zgłoś wpis
7 Postów
PiterOslo
(PiterOslo)
Wiking
wszystko zależy po prostu od człowieka. Jeżeli jesteś uparta i zdeterminowana myśle, że zbytniego problemu nie bedzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok