Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Praca stała/sezonowa - Norwegia

4 Posty
KamilDum1993
(KamilDum1993)
Wiking
Cześć

Niedawno założyłem tutaj konto. Zostało mi polecone przez znajomego, który kiedyś korzystał. Interesuje mnie w najbliższej przyszłości, po studiach magisterskich wyjazd do Norwegii na stałe, gdyż uwielbiam skandynawskie rejony a w szczególności Norwegię i pytanie jak wygląda praca sezonowa, czy dla studenta istnieje możliwość znalezienia pracy na sezon 3-4 msc. Jak taka sytuacja wygląda, gdyż zanim wyjadę na stałe chciałbym już podjąć jakąś pracę nawet na okres sezonowy. Za wszelkie odp. dziękuje . Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
emil25
(emil25)
Wiking
Tak bez problemu potrzebuja studentow w okresie letnim. Zawsze jest wiecej pracy i ludzi potrzebuja. Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
thorberg6
(thorberg6)
Wiking
emil25 napisał:
Tak bez problemu potrzebuja studentow w okresie letnim. Zawsze jest wiecej pracy i ludzi potrzebuja. Powodzenia

A na przykład gdzie? Farmy? Zapomnij. Ewentualnie jakieś zbiory truskawek jak będzie wysyp, ale tam też pewnie rodzina i koledzy kolegów z polecenia. Albo Ukraina i Wietnam. Chyba że poza Buskerud jest inaczej.
Napewno da się gdzieś coś znaleść, zależy od samozaparcia, ale nie jest to "bez problemu".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
emil25
(emil25)
Wiking
Dalej nic trudnego w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Co dziennie 3 lub 4 osoby pisza to samo. Chca przyjechac na stale. Zadowola sie praca na produkcji. Mysla, ze Norwegia to Holandia z dwukrotnie wyzszymi zarobkami. Wytlumaczy sie im jak tu wszystko dziala, a na kolejny dzien nowi pisza to samo. Od czasu do czasu zjawi sie jakis wariat ze 100kr. w kieszeni, ktory mysli, ze zwojuje swiat. Jak masz stabilna prace gdzies indziej, to lepiej odpusc sobie Norwegie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
Niedlugo bedzie banner nad wpisami forum z reklama odpisow podatkowych,to powinni dopisac do niego tekst o uzywaniu wyszukiwarki dla szukajacych pracy.W telegraficznym skrocie.No ale to nieoplacalne przeciez
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty
Dariusz R
(darservice)
Początkujący
Zaraz caly brexit do nas wpadnie , ale zycze powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
darservice napisał:
Zaraz caly brexit do nas wpadnie , ale zycze powodzenia
To masz problem bo ci od brexita znaja jezyk
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
K -
(Kacper93)
Wiking
Ci co znają język i mają trochę oleju w głowie to raczej brexitu nie powinni się obawiać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
KamilDum1993
(KamilDum1993)
Wiking
Nie wiem dlaczego są negatywne kometnarze, jeśli chodzi o moją osobę, od dawna planuje wyjazd do Norwegii gdy tylko skończę studia magisterskie a została mi sama końcówka. Chodzę na kurs norweskiego, więc nie sądzę bym był jak RESZTA. Realizuje swoje marzenia, a praca na wakacje, dlaczego? By już zacząć coś robić i zdobyć doświadczenie. Wydaje mi się, że osoba po studiach znająca angielski oraz norweski odnajdzie się i będzie mogła dobrze sobie poradzić. Zresztą wyjeżdżam gdyż kocham Skandynawię i jest to decyzja podjęta pod wpływem chwili, tylko przeanalizowana,a napisałem tutaj bo bo chciałem zapoznać się jak to wygląda z jeszce innej strony. Zawsze różne informację przydadzą się i inne spojrzenie niż moje i moich bliskich, którzy tam pracują. Wymiana poglądów, zdań to nic złego przecież. Pozdrawiam i miłego dnia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok