Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Pozdrawiam Pana, - Norwegia

1 Post

(MartaSz88)
Wiking
który zagadał do mnie i moich koleżanek na Snowfest festiwal w Szczyrku mówiąc, że jest z Oslo i nie mówi dobrze po polsku bo już 10 lat w Norwegii siedzi koleżanki również pozdrawiają!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
114 Posty

()
Początkujący
O OO O ale zagadal NORWEG po 10 latach zapomial polskiego hA hh Aha chyba rozjebie mie ze smiechu co za goscie sie trafaiaja ,,,jedni wachaja majtki !!! inni zapomieli Polskieo--OOO po 10 latach pobytu zapomina polskiego -a wyjechal wiesniak z norweskim do ciebie ???
zaproponowal ci wszystko co zamazysz ? w Norge -pewnie pchla nawet podstaw agloniemczyny nieznal -POLSKIEGO ZAPOMIAL --- a wy laski jak wam ktos koronamy zaswieci to odrazu zakochane -hej -mowie do was? sexy babes ...ok.com on..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
MartaSz88 napisał:
który zagadał do mnie i moich koleżanek na Snowfest festiwal w Szczyrku mówiąc, że jest z Oslo i nie mówi dobrze po polsku bo już 10 lat w Norwegii siedzi koleżanki również pozdrawiają!!!!
Jezeli Was jest wiecej a Pan sam to moze uda mi sie podlaczyc? Pozdrawiam Was dziewczyny
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Karol2101
(Karol2101)
Wiking
napisał:
O OO O ale zagadal NORWEG po 10 latach zapomial polskiego hA hh Aha chyba rozjebie mie ze smiechu co za goscie sie trafaiaja ,,,jedni wachaja majtki !!! inni zapomieli Polskieo--OOO po 10 latach pobytu zapomina polskiego -a wyjechal wiesniak z norweskim do ciebie ???
zaproponowal ci wszystko co zamazysz ? w Norge -pewnie pchla nawet podstaw agloniemczyny nieznal -POLSKIEGO ZAPOMIAL --- a wy laski jak wam ktos koronamy zaswieci to odrazu zakochane -hej -mowie do was? sexy babes ...ok.com on..


Zwyka blacha daj spokoj szkoda komentarza..

zapomnial Polskiego... jego tez szkoda. hehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok