Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

halloween! - Norwegia

19 Postów
Milena Mil
(milamilena)
Wiking
Hej!
Wiecie gdzie dostane w Oslo dosyc tanie kostiumy na halloween?
Pozdrawiam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
Natali B
(Natali666)
Początkujący
Nille
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Rafal Miko
(Rafal Miko)
Wiking
Hej pewnego razu przypadkowo natknalem sie na market zwanym Vestkant Torget Antique Market mozaz bylo znalezc wiele stoisk przeroznymi rzeczami lokalnych produktow jak rowniez rzeczy vintage z lat 60 tych i 70 tych przy odrobinie fanazji mozna bybylo cos dobrac na Halloween ale bylo to latem w kazda sobote nie wiem jak jest teraz . Drugim Oslo City Shoppingcenter trzecim Paleet ale jezeli szukasz czegos oryginalnego wyroznaiajacego sie sposrod komercynjnych przebran odradzam chyba ze masz zasobny portfel na cos fancy .
Kolejnym jest Friends Fair Trade gdzie mozna znalezc rzeczy z calego globu. Pewnie ja sam zastanawiam sie czy cos znajde ale pewnie wygrzebie z szafy moze przebranie misia polarnego z reklamowki Coca Coli hehe takie zarty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Spidi
(Spidi)
Początkujący
Najtaniej jest dać w palnik dnia poprzedniego i się nie pomalować przed wyjściem z domu. Dobrze też jest wdać się w jakąś bójkę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Antek Wd
(Antki00)
Wiking
Wiem gdzie jest tajski sklepik ze strojami
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Monika Moskal
(monika920828)
Wiking
W Nille widziałam spory wybór różnych gadżetów na Halloween
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
578 Postów

(wariat0704)
Wyjadacz
Spidi dobrze Gada
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
124 Posty

(misiek86)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok