Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Psy - Norwegia

Czytali temat:
Ewa Mirko Mateusz M Mariusz Polak marcin daniel operis as michał olbrycht ALEXANDER HAZARD ********** natalia.w Norbert Ramxxxxx (888 niezalogowanych)
1 Post
natalia.w
(natalia.w)
Wiking
Cześć czy jest tu ktoś kto kupił psa w norwegi i orientuje się co należy zrobić po zakupie ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
W sumie nic nie musisz robić. Jeżeli rasowy i ma miec rodowod, to należy pilnować, żeby w ciągu miesiąca, maks. 2 dostać papiery z NKK.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Spidi
(Spidi)
Początkujący
Musisz go głaskać i czasami karmić ;P
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
223 Posty
ALEXANDER HAZARD
(ALEXANDEROS)
Stały Bywalec
Ja kupiłem sukę. Zbiłem jej budkę, karmię no i oczywiście wychodzę na spacery. Natomiast co z psem to nie wiem. Może przyprowadź toto do mojej suki to zobaczymy czego im jeszcze trzeba.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Wiking
Jezeli maPan wszystkie dokumenty z Polski i szczepienia tonic.. bo i tak zatrzymali by suczke na celnym gdyby cos bylo nie tak. Teraz tylko mozna sie nia nacieszyc. Oczywiscie ubezpieczyc moze ja Pan w razie "w"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
223 Posty
ALEXANDER HAZARD
(ALEXANDEROS)
Stały Bywalec
CALORIA89 napisał:
Jezeli maPan wszystkie dokumenty z Polski i szczepienia tonic.. bo i tak zatrzymali by suczke na celnym gdyby cos bylo nie tak. Teraz tylko mozna sie nia nacieszyc. Oczywiscie ubezpieczyc moze ja Pan w razie \"w\"

Karolinka! Ja wiem co się z sukami robi(!) To Natalia W. pyta co się robi z PSEM zakupionym w Norwegii. Ja uważam że psa należy dobrze traktować, jak przyjaciela. Swojej byłej żonie zawsze mówiłem "w dzień mnie nakarm, nie przeszkadzaj a na noc puść luzem"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok