Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

praca pielegniarki - Norwegia

Czytali temat:
halina manka Katarzyna ... Krystyna Krychowska Kasia K OleOleOle24 eliza13 Bartlomiej Bryndza (850 niezalogowanych)
4 Posty
eliza13
(eliza13)
Wiking
Chciałabym uzysac informacje czy do autoryzacji zawodu pielęgniarki potrzebne jest udokumentowanie doświadczenia? Skończyłam dopiero studia(licencjat pielęgniarstwa), nie pracowałam w zawodzie i nie wiem czy jest to wymagane do autoryzacji?

Dziękuje za odpowiedz!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
eliza13 napisał:
Chciałabym uzysac informacje czy do autoryzacji zawodu pielęgniarki potrzebne jest udokumentowanie doświadczenia? Skończyłam dopiero studia(licencjat pielęgniarstwa), nie pracowałam w zawodzie i nie wiem czy jest to wymagane do autoryzacji?

Dziękuje za odpowiedz!


Najlepiej zapytaj u źródła, będzie miała pewność : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace/o...trona1.html?order=dn
Zgłoś wpis
65 Postów
Katarzyna ...
(Midnight)
Początkujący
Musisz mieć doświadczenie, w Norwegii jest wymagane. Na norweskich studiach studenci obowiązkowo na każdym roku muszą odbywać praktyki: w domu starców, na pogotowiu i w szpitalu. Bez tego możesz co najwyżej autoryzować papiery na helsefagabeider (asystenta pielęgniarki). Dodatkowo w tej chwili pielęgniarka musi mieć zdany egzamin z norweskiego na przynajmniej poziomie C1. W przypadku helsefagarbeider wymagają B1.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
eliza13
(eliza13)
Wiking
Ale praktyki na studuach miałam, dużo godzin na wszystkich oddzialach. Chodzi mi o to czy muszę po studiach pracować by otrzymać autoryzacje? Język muszę zdać na danym poziomie by otrzymać autoryzacje, czy jest on potrzebny jak zacznę szukac pracy? Dziękuję. za odpowiedź.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok