Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

KUPNO - Norwegia

Czytali temat:
halina manka M N Jan Maryjan piotr xxxxxxx Miroslaw Kiersznik krzysztof kowal GRZEGORZ SOBÓR Kasia K boj fra oszlo Josephvol.2 smith HeartB orlu ALEXANDER HAZARD (591 niezalogowanych)
347 Postów

(sorlandet)
Stały Bywalec
Czy ma ktoś jakieś namiary na stronki internetowe lub komisy, z domkami holenderskimi lub angielskimi ?? to prosiłabym o jakieś szczegóły.. za info z góry serdecznie dziękuję.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
sorlandet napisał:
Czy ma ktoś jakieś namiary na stronki internetowe lub komisy, z domkami holenderskimi lub angielskimi ?? to prosiłabym o jakieś szczegóły.. za info z góry serdecznie dziękuję.


...zob. post Holandia Norwegia...
...bylo tam dużo info o wózkach widlowych w Holandii...to zawsze jakis ,,punkt zaczepienia,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
orlu
(orlu)
Nowicjusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
347 Postów

(sorlandet)
Stały Bywalec
bojfrauszlo napisał:
sorlandet napisał:
Czy ma ktoś jakieś namiary na stronki internetowe lub komisy, z domkami holenderskimi lub angielskimi ?? to prosiłabym o jakieś szczegóły.. za info z góry serdecznie dziękuję.


...zob. post Holandia Norwegia...
...bylo tam dużo info o wózkach widlowych w Holandii...to zawsze jakis ,,punkt zaczepienia,,


bojfrauszlo
to jest własnie odpowiedz na Twoim poziomie,tego własnie się po Tobie spodziewałam ty widocznie masz problemy z rozpoznaniem.. zamiast tego czego szukam,Ty zaś masz skojarzenia w wózkami widłowymi widocznie masz w tej dziedzinie spore doświadczenie + człowiecza "Polska" złośliwość..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
sorlandet napisał:
bojfrauszlo napisał:
sorlandet napisał:
Czy ma ktoś jakieś namiary na stronki internetowe lub komisy, z domkami holenderskimi lub angielskimi ?? to prosiłabym o jakieś szczegóły.. za info z góry serdecznie dziękuję.


...zob. post Holandia Norwegia...
...bylo tam dużo info o wózkach widlowych w Holandii...to zawsze jakis ,,punkt zaczepienia,,


bojfrauszlo
to jest własnie odpowiedz na Twoim poziomie,tego własnie się po Tobie spodziewałam ty widocznie masz problemy z rozpoznaniem.. zamiast tego czego szukam,Ty zaś masz skojarzenia w wózkami widłowymi widocznie masz w tej dziedzinie spore doświadczenie + człowiecza \"Polska\" złośliwość..



...jako jedyny w Norwegii nie posiadam uprawnień na wózki widłowe...
...i to jest mój wielki dramat...
...a tak na poważnie,to na ,,cholere,,Ci te domki angielskie ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
347 Postów

(sorlandet)
Stały Bywalec
bojfrauszlo napisał:
sorlandet napisał:
bojfrauszlo napisał:
sorlandet napisał:
Czy ma ktoś jakieś namiary na stronki internetowe lub komisy, z domkami holenderskimi lub angielskimi ?? to prosiłabym o jakieś szczegóły.. za info z góry serdecznie dziękuję.




...zob. post Holandia Norwegia...
...bylo tam dużo info o wózkach widlowych w Holandii...to zawsze jakis ,,punkt zaczepienia,,


bojfrauszlo
to jest własnie odpowiedz na Twoim poziomie,tego własnie się po Tobie spodziewałam ty widocznie masz problemy z rozpoznaniem.. zamiast tego czego szukam,Ty zaś masz skojarzenia w wózkami widłowymi widocznie masz w tej dziedzinie spore doświadczenie + człowiecza \\\"Polska\\\" złośliwość..



...jako jedyny w Norwegii nie posiadam uprawnień na wózki widłowe...
...i to jest mój wielki dramat...
...a tak na poważnie,to na ,,cholere,,Ci te domki angielskie ?


boyfrauszlo

A na cholerę zadajesz pytania, ktore Ciebie nie dotyczą ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
sorlandet napisał:
bojfrauszlo napisał:
sorlandet napisał:
bojfrauszlo napisał:
sorlandet napisał:
Czy ma ktoś jakieś namiary na stronki internetowe lub komisy, z domkami holenderskimi lub angielskimi ?? to prosiłabym o jakieś szczegóły.. za info z góry serdecznie dziękuję.




...zob. post Holandia Norwegia...
...bylo tam dużo info o wózkach widlowych w Holandii...to zawsze jakis ,,punkt zaczepienia,,


bojfrauszlo
to jest własnie odpowiedz na Twoim poziomie,tego własnie się po Tobie spodziewałam ty widocznie masz problemy z rozpoznaniem.. zamiast tego czego szukam,Ty zaś masz skojarzenia w wózkami widłowymi widocznie masz w tej dziedzinie spore doświadczenie + człowiecza \\\\\\\"Polska\\\\\\\" złośliwość..



...jako jedyny w Norwegii nie posiadam uprawnień na wózki widłowe...
...i to jest mój wielki dramat...
...a tak na poważnie,to na ,,cholere,,Ci te domki angielskie ?


boyfrauszlo

A na cholerę zadajesz pytania, ktore Ciebie nie dotyczą ??



...no co...temat dosyć oryginalny...a o domkach wiem tyle,że tutaj w No można sprzedać np. uklad domków...ale nie wiem o co chodzi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok