Witam 2 miesiace temu zdalem prawko a pracuje w norwegii juz ok 1.5 roku mam je jakos ok miesiaca czy moge normalnie poruszac sie po norwegii samochode osobowym ??
10 Lat, 3 Miesięcy temu
1 NOK
Safe Bemanning AS to firma specjalizująca się w rekrutacji pracowników z branży budowlanej, przemysłowej, instalacyjnej i logistycznej. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym pracownikom dobre i stabilne warunki pracy, kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo, a także zapewniamy naszym klientom najwyższej jakości usługi. Obecnie poszukujemy doświadczonych malarzy budowlanych do pracy przy różnorodnych projektach w rejonie Bergen.