Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Czytali temat:
Bozena Ewa Adamczyk halina manka sM M ciekawski ciekawski Jan Maryjan Ewa Adam Karol Juskowiak pietrosv6 Cortez1 N Josephvol.2 smith reemigrant Szymon Zięba (1727 niezalogowanych)
105 Postów
Karol Juskowiak
(Jusko)
Początkujący
Chodzi mi o ubezpieczenie podrozne a nie zdrowotne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
105 Postów
Karol Juskowiak
(Jusko)
Początkujący
Pracuje na polnocy Norwegii i czasami loty sa odwolane co wiaze sie ze spoznieniem na samolot z Trondheim do Gdanska. Nastepny jest dopiero po 2 dniach wiec szukam takiego ubezpieczenie co w przypadku odwolania pierwszego lotu pozwoli mi jak najkrotsza droga dotrzec do Gdanska
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
Jusko napisał:
Pracuje na polnocy Norwegii i czasami loty sa odwolane co wiaze sie ze spoznieniem na samolot z Trondheim do Gdanska. Nastepny jest dopiero po 2 dniach wiec szukam takiego ubezpieczenie co w przypadku odwolania pierwszego lotu pozwoli mi jak najkrotsza droga dotrzec do Gdanska

www.europeiske.no/

global.ihi.com/Travel+Insurance.aspx
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
Jusko napisał:
Pracuje na polnocy Norwegii i czasami loty sa odwolane co wiaze sie ze spoznieniem na samolot z Trondheim do Gdanska. Nastepny jest dopiero po 2 dniach wiec szukam takiego ubezpieczenie co w przypadku odwolania pierwszego lotu pozwoli mi jak najkrotsza droga dotrzec do Gdanska Widzisz, gdybyś napisał tak na samym początku,to ja nie produkowałbym się niepotrzebnie z EKUZ i tymi innymi dyrdymałami, a inni z HELFO.
W tym przypadku jak wyżej już inni napisali.
Takie ubezpieczenie wykupuje się u konkretnego przewoźnika na całej lotniczej trasie.
Jednak wtedy bilet "nie kosztuje zwykłe przysłowiowe 100-nok" tylko dużo więcej.
Wszystkie linie lotnicze mają taką opcję za dodatkową opłatą.
W tym przypadku zewnętrzny ubezpieczyciel nic nie da poza bezsensownymi kosztami wykupu polisy.

LUDZIE!!! nauczcie się pisać pełnymi zdaniami.
Czy was ktoś goni jak zadajecie pytania?, a może płacicie krocie jak piszecie w necie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
Remigrant napisał:
Jusko napisał:
Pracuje na polnocy Norwegii i czasami loty sa odwolane co wiaze sie ze spoznieniem na samolot z Trondheim do Gdanska. Nastepny jest dopiero po 2 dniach wiec szukam takiego ubezpieczenie co w przypadku odwolania pierwszego lotu pozwoli mi jak najkrotsza droga dotrzec do Gdanska Widzisz, gdybyś napisał tak na samym początku,to ja nie produkowałbym się niepotrzebnie z EKUZ i tymi innymi dyrdymałami, a inni z HELFO.
W tym przypadku jak wyżej już inni napisali.
Takie ubezpieczenie wykupuje się u konkretnego przewoźnika na całej lotniczej trasie.
Jednak wtedy bilet \"nie kosztuje zwykłe przysłowiowe 100-nok\" tylko dużo więcej.
Wszystkie linie lotnicze mają taką opcję za dodatkową opłatą.
W tym przypadku zewnętrzny ubezpieczyciel nic nie da poza bezsensownymi kosztami wykupu polisy.

LUDZIE!!! nauczcie się pisać pełnymi zdaniami.
Czy was ktoś goni jak zadajecie pytania?, a może płacicie krocie jak piszecie w necie.


A ty ciemniaku przestan sie produkowac. o przewoznikach i wzroscie ceny biletu. W BUMA caloroczne ubezpieczenie z opcja trip cancellation to ok. 270$ ( zalezy od wieku) w europeiske to pewnie cos ok. 2000nok - to sa ceny na rok!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
reemigrant
(reemigrant)
Nowicjusz
przeciez ta szmata gabriel pierdoli co mu sie uwidzi w pijackim widzie po denaturacie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok