Witam , mam pytanko czy ktoś jutro jedzie samochodem z lotniska Harstad-Narvik w kierunku Svolwaer o koło 22:20. Chętnie bym się zabrał . Konrad
10 Lat, 5 Miesięcy temu
1 NOK
Witam . Sprzedam Vw Lt 35, przeglad wazny jeszcze ponad rok . Samochód nadaje sie np. do firmy budowlana. Odpowiem na pytania telefonicznie. Tel. 40594493. Jak nie odbieram proszę pisać.