Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

podatek na rok 2016 - Norwegia

Czytali temat:
ela kowal Raizo .... Agata Dymna Krystian S Małgorzata Gol MultiNOR Konsultant Stanislaw Lisowski Pawel Danek Robert580 hei!sandokan Cortez1 N TOMBAR12 (1482 niezalogowanych)
12 Posty
TOMBAR12
(TOMBAR12)
Wiking
witam serdecznie mam mały problem z którym nie mogę sobie poradzić otóż dostałem wiadomość na pocztę oraz na telefon ze karta podatkowa na stronie altin nie jest dostepna i nic wiecej. wiec wchodze na strone altin loguje sie i nie ma karty podatkokwej ani na rok 2015 ani na 2016 zeby pracodawca sobie pobral chcial bym dodac ze mam staly numer personalny a za 2015 rok i 2014 pracodawca otrzymal karte podatkowa na papierze ( dokladnie dlatego ze w 2014 roku mialem d numer i karte podatkowa dostalem tylko na 3 miechy na papierze od pazdziernika do grudnia 2014 roku wiec w styczniu pojechalem sobie wyrobic staly numer personalny i dostalem nowa karte podatkowa ale takze listownie wiec za 2015 rok praccodawca takze otrzymal listownie papier. ale na stronce altin nic nie bylo i nic nie ma wiec praodawca nie moze sobie pobrac na 2016 rok karty dostalem tylko taka wiadomosc na altinie. Skattetrekksmelding – informasjon om skattekortet 2016 a w srodku wiadomoscci jak otworze to troche pisze tego ale z tego o przetlumacczylem to najwazniejsze jest to

Skattetrekket ditt for 2016
Trekktabell 7200 for hovudinntekta.
35 % skattetrekk av eventuelle tilleggsinntekter.
Utferda dato: 08.12.2015

trekktabell moge otworzyc wiec otworzylem a tam cos do wypelnienia

Tabelltrekk for skattekort 2016
Gi opp tabellnummeret, inntektstypen og trekkperioden for å sjå heile trekktabellen
Tabellnummer 7200 (i tutaj moge rozwinac i wybrac inny numer)
Inntektstype Lønn Pensjon (czyli wiadomo ze lonn bo mam co miesiac pensje)
Trekkperiode manad (czyli miesiecznie) i z boku mam Heile tabellen i jak to otworze to wyswietla mi sie tabelka ale tabelka ogolna dla wszystkiego z info jakie so stopy proentoowe i takie tam a pod spodem mam takie cos

...og trekkgrunnlaget for å finne skattetrekket

Trekkgrunnlag 0 (i tutaj moge ccos wpisac nie wiem co i z boku mam Rekn ut skatt i nie wiem co tutaj mam wpisac i co zrobic wogole prosze bardzo o pomoc



...og trekkgrunnlaget for å finne skattetrekket
Trekkgrunnlag
0
Rekn ut skatt

i teraz nie wiem co mam tutaj zrobicc zeby odebracc ta tabelke czy po prostu tutaj jest moja tabela i po prostu mam ja wydrukowa i to jest to czy nie?dziekuje za pomoc



Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów
ja ja
(szefno)
Początkujący
Nic nie musisz robic, masz przyznana tabele 7200 i wedlug niej beda ci sciagali podatek. Pracodawca pobierze te informacje z altinna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
TOMBAR12
(TOMBAR12)
Wiking
dziekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok