Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

hydraulik - Norwegia

Czytali temat:
iksiński igrek tomasz tomi Rafal_ R6 Jan Maryjan Kasia K defenderr ŁukaszRp MJ86 Josephvol.2 smith Greg13 (866 niezalogowanych)
13 Posty
ŁukaszRp
(ŁukaszRp)
Wiking
Witam.
Mam pytanie odnośnie pracy hydraulika w Norwegi jakie są potrzebne papiery aby zatrudnić się jako hydraulik? posiadam Technika sanitarnego oraz około 3letni staż pracy w Polsce czy to wystarczy?
POZDRAWIAM
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
ŁukaszRp napisał:
Witam.
Mam pytanie odnośnie pracy hydraulika w Norwegi jakie są potrzebne papiery aby zatrudnić się jako hydraulik? posiadam Technika sanitarnego oraz około 3letni staż pracy w Polsce czy to wystarczy?
POZDRAWIAM

Tu jako technik w tym zawodzie, nic nie zwojujesz, jak nie znasz dobrze języka norweskiego, oraz aktualizacji dokumentów w norweskim systemie.
Jeżeli masz świadectwa pracy z fizycznej pracy hydraulika i faktycznie potrafisz w "ciemno" układać wszystkie kombinacje od A do Å zgodnie z norweskim systemem, oraz tutejszą dokumentacją, to zawsze znajdzie się jakaś firma, która potrzebuje pomocnika hydraulicznego na próbę.
Próbuj i szukaj na finn.no lub nav.no.
Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
defenderr
(defenderr)
Maniak
Remigrant napisał:
ŁukaszRp napisał:
Witam.
Mam pytanie odnośnie pracy hydraulika w Norwegi jakie są potrzebne papiery aby zatrudnić się jako hydraulik? posiadam Technika sanitarnego oraz około 3letni staż pracy w Polsce czy to wystarczy?
POZDRAWIAM

Tu jako technik w tym zawodzie, nic nie zwojujesz, jak nie znasz dobrze języka norweskiego, oraz aktualizacji dokumentów w norweskim systemie.
Jeżeli masz świadectwa pracy z fizycznej pracy hydraulika i faktycznie potrafisz w "ciemno" układać wszystkie kombinacje od A do Å zgodnie z norweskim systemem, oraz tutejszą dokumentacją, to zawsze znajdzie się jakaś firma, która potrzebuje pomocnika hydraulicznego na próbę.
Próbuj i szukaj na finn.no lub nav.no.
Powodzenia


znowu pierdolisz durnoty gabriel zlodziej i damski bokser
wracaj koty karmic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
ŁukaszRp
(ŁukaszRp)
Wiking
Jeszcze napisz o co chodzi z aktualizacja dokumentow?pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

()
Wyjadacz
ŁukaszRp napisał:
Jeszcze napisz o co chodzi z aktualizacja dokumentow?pozdrawiamŹle to napisałem i nie chciało mi się tego poprawiać.
Niemniej wiadomo przecież o co chodzi, to dokładnie to samo co nostryfikacja wyższego Polskiego wykształcenia tu w Norwegi, tyle tylko, że w twoim przypadku, jest to wykształcenie techniczne.
Nie znam się dokładnie na tej procedurze, ja mam tylko z Polski kurs hydraulika w ZDZ i tu, robię wszystko od początku w Norweskim systemie kształcenia zawodowego dla dorosłych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
defenderr
(defenderr)
Maniak
napisał:
ŁukaszRp napisał:
Jeszcze napisz o co chodzi z aktualizacja dokumentow?pozdrawiamŹle to napisałem i nie chciało mi się tego poprawiać.
Niemniej wiadomo przecież o co chodzi, to dokładnie to samo co nostryfikacja wyższego Polskiego wykształcenia tu w Norwegi, tyle tylko, że w twoim przypadku, jest to wykształcenie techniczne.
Nie znam się dokładnie na tej procedurze, ja mam tylko z Polski kurs hydraulika w ZDZ i tu, robię wszystko od początku w Norweskim systemie kształcenia zawodowego dla dorosłych.


ty sie na niczym nie znasz gabriel zlodziej i damski bokser
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok