Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
roni866 napisał:
Ja Ci mogę sprzedac olej z oliwki., wloszech co ty nato jeszcze zarobisz.
-----------
A te kunie co beli wczoraj jusz poszli? Kumplowi bedo krzciny bo ta jego zaszła...z jekims ciapatym,ale co zrobić. Toc familiji z Łomży baraniny nie podam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Masażystka Aleksandra
(BodyBalancemassasje)
Wiking
Cortez1 napisał:
roni866 napisał:
Ja Ci mogę sprzedac olej z oliwki., wloszech co ty nato jeszcze zarobisz.
-----------
A te kunie co beli wczoraj jusz poszli? Kumplowi bedo krzciny bo ta jego zaszła...z jekims ciapatym,ale co zrobić. Toc familiji z Łomży baraniny nie podam.



....Nie ogarniam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zenon niepsuj
(zenon niepsuj)
Wiking
mam dobry towar . waginia nie piecze i ciągle wilgotna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Masażystka Aleksandra
(BodyBalancemassasje)
Wiking
zenon niepsuj napisał:
mam dobry towar . waginia nie piecze i ciągle wilgotna

Zgłoszone do moderatora. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiking
olejek arganowy- 100 koron
olejek z opuncji figowej- 200 koron
a Thalgo 169 zł zamawiałam wiec wychodzi gdzieś ok 375 koron
do kompletu z Thalgo jako masaż wyszczuplający mam Wyszczuplający olejek eteryczny Thalgo
to tak szybko odpisuję , ja pracuje od kilku lat na tych produktach wiec jak coś pisz , bo inne właściwości ma olejek arganowy (jest bardziej uniwersalny) inne olejek z opuncji (przeciwzmarszczkowe ) a Thalgo to francuska marka z która można się trochę pobawić w różne zabiegi bo maja bardzo szeroką gamę produktów, za bardzo się rozpiszę i posądza mnie o reklamę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty
bor11
(bor11)
Początkujący
Aleksandraaa napisał:
Hej
Okres jesienny, wszystkich bolą kręgosłupy a m się kończą olejki do masażu, może ktoś ma tu dostęp do zapachowych olejków.

Dla zainteresowanych :

Na przykład olejki eteryczne z rumianku łagodzą gniew, czynią nas bardziej stabilnymi emocjonalnie, likwidują nadmierną nerwowość, uspokajają. Z kolei olejki eteryczne z lawendy relaksują, koją, a nawet łagodzą uczucie podejrzliwości. Zapachy pomagają pokonać wiele niepożądanych stanów emocjonalnych: apatię (trawa cytrynowa), smutek (majeranek), strach (jaśmin), niezdecydowanie (paczuli), zazdrość (róża), a nawet histerię (melisa) i szok (neroli).

A lubisz masować?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok