Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

347 Postów

(sorlandet)
Stały Bywalec
heh dziwne! ja zawsze tak przewożę i nikt nigdy się jeszcze nie przyczepił,więc ktoś nie jest w temacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów

(wd31)
Wiking
Po takich jak Ty to mój dziadek na konia we wojne wsiadał!!!!!!więc pompuj sanie baranie!nie za trudnym językiem dla Ciebie piszę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
valdez valdez
(valdez76)
Wiking
Możesz spokojnie przewieź,nie ma strachu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Hamar Hedmark
(JonBonesJones)
Wiking
Heh niezly przekroj polskiej spolecznosci. Na 22 odpowiedzi tylko dwie zyczliwe i z sensem. Przykra sprawa w sumie...
Dzieki Alive i Valdez! Zapakowane prozniowo wiec sprobuje, najwyzej celnicy beda mieli wyzerke

Wd40 ja rozumiem co piszesz. Nie zgadzam sie z tym ale nie skreslam cie. Jestes idealnym szynszylem do podawania gwozdzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów

(wd31)
Wiking
żębyś ty mi czasem ich kiedyś nie podawal,szkoda klawiatury w kompie na Ciebie.ps mnie w navie nigdy nie spotkasz za dobry mam zawod związany nie tylko z gwożdziami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
valdez valdez
(valdez76)
Wiking
Takie czasy niestety! Nikt Ci nie pomoże,a nawet Ci nogę podłoży.Bierz śmiało,ale zmrożone dla pewności.I smacznego!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
wd31 napisał:
Po takich jak Ty to mój dziadek na konia we wojne wsiadał!!!!!!więc pompuj sanie baranie!nie za trudnym językiem dla Ciebie piszę?

twój dziadek to był w NKWD czy SS?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów

(wd31)
Wiking
WP
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
347 Postów

(sorlandet)
Stały Bywalec
wd31 Dre życzę Tobie zdrowia,bo jezeli zapadniesz na jakąś ciężką chorobę,to nawet Tobie dobra praca nie pomoże,obie ci tych gwoździ nie musieli przybijać...,wiec zejdz na ziemię!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
rengjøring oslo
(RengjoringOslo)
Wiking
Witam
Ja zawsze przewożę mięso w bagażu podręcznym i nigdy problemu z tym nie miałam, więc bez obaw.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok