Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

29 Postów
Adrian Kapusta
(Basko1)
Wiking
Ogólnie o jednym mówimy tylko łapiesz mnie za słówka , A Kaczor to ruskich nie lubi niemców nie lubi lubi tylko Siebie i bd Tylko o siebie dbal bo Polaków tez nie lubi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
napisał:
Czy jemu placa to nie wiem. Lecz ja wykonuje patriotyczny obowiazek wobec mojego Slowianskiego kraju oraz dzialam w swoim wlasnym interesie poniewaz chcialbym kiedys wrocic do Slowianskiej wolnej kapitalistycznej Polski i nie musiec sie ubiegac o pozwolenie na zamieszkanie w Rosji aby moc zyc w czyms przyblizonym do kapitalizmu i w Slowianskim kraju bez muzolstwa i niemieckiej wladzy.

Jak inaczej mozna walczyc o Polske z POPiSowska banda Kaczora i Donalda skoro przejeli wszystkie media w ktorych co chwila sieja swoja propagande do ludzkich umyslow. Mozna jedynie uzyc internetu na ktorym kazdy moze przedstawic swoja ideologie i swoje racje.


Do tej walki są potrzebne wielkie pieniądze,takie jak miał Kulczyk....Gudzowaty. Wiec niech im podobni walczą.Ja nie mam zamiaru być mięsem armatnim w rozgrywkach między takimi,a i ty zapewne też.I myślenie że ja moge coś zmienić jest zwykłą mrzonką.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
Adrian Kapusta
(Basko1)
Wiking
nikt mi nic nie płaci poprostu chciał bym Żyć w Polsce ale tam się nie da bo na dzień dzisiejszy to Niestety chore Państwo , a Po Pis Psl czy inne Główne Swinie rzadzace przy korycie nie robią nic żeby było lepiej dlatego promuje Z Stonoge i nie hejtuje Korwina , tym sposobem nawiązuje Konwersacje z wami Którzy macie swoich liderów ale ogólnie mamy jeden cel odebrać Polskie złodziejom z wjejskiej Jakoś żaden Zwolenik pisu czy po nie przyłączył się do naszej rozmowy dzeiekuje wam za wyrażanie waszych zdań bo naprawdę interesuje mnie co tak naprawdę Polacy myślą o Polsce , Media niestety nie mówia czego chcą Polacy , tylko to co jest wygodne dla utrzymaniu sie przy korycie parti przy korycie > dzieki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
retier1 napisał:
napisał:
Czy jemu placa to nie wiem. Lecz ja wykonuje patriotyczny obowiazek wobec mojego Slowianskiego kraju oraz dzialam w swoim wlasnym interesie poniewaz chcialbym kiedys wrocic do Slowianskiej wolnej kapitalistycznej Polski i nie musiec sie ubiegac o pozwolenie na zamieszkanie w Rosji aby moc zyc w czyms przyblizonym do kapitalizmu i w Slowianskim kraju bez muzolstwa i niemieckiej wladzy.

Jak inaczej mozna walczyc o Polske z POPiSowska banda Kaczora i Donalda skoro przejeli wszystkie media w ktorych co chwila sieja swoja propagande do ludzkich umyslow. Mozna jedynie uzyc internetu na ktorym kazdy moze przedstawic swoja ideologie i swoje racje.


Do tej walki są potrzebne wielkie pieniądze,takie jak miał Kulczyk....Gudzowaty. Wiec niech im podobni walczą.Ja nie mam zamiaru być mięsem armatnim w rozgrywkach między takimi,a i ty zapewne też.I myślenie że ja moge coś zmienić jest zwykłą mrzonką.



To jak to sie stalo ze (wtedy w zly sposob i na gorsze ale nie oto chodzi) austriacki bezdomny mogl zostac szkopskim Führerem lub gruzinski syn szewca z lepianki mogl stac sie czerwonym carem. Wszyscy ludzie moga cos zrobic chociaz zaglosowac jesli niechce im sie nic wiecej.

POPiS chce aby ludzie sie poddali i zrezygnowali poprostu oddali im wladze na talerzu i pogodzili sie z bezsilnoscia. Ale tak latwo im nie pojdzie!

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
Adrian Kapusta
(Basko1)
Wiking
internet też już ocenzurowali , usuwają konta na fb , filmy na you tube , a myslenie że sam nic nie zrobię do niczego nie prowadzi wiec do urny oddaj chociaż swoj głos . Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
Imperator1988 napisał:
retier1 napisał:
napisał:
Czy jemu placa to nie wiem. Lecz ja wykonuje patriotyczny obowiazek wobec mojego Slowianskiego kraju oraz dzialam w swoim wlasnym interesie poniewaz chcialbym kiedys wrocic do Slowianskiej wolnej kapitalistycznej Polski i nie musiec sie ubiegac o pozwolenie na zamieszkanie w Rosji aby moc zyc w czyms przyblizonym do kapitalizmu i w Slowianskim kraju bez muzolstwa i niemieckiej wladzy.

Jak inaczej mozna walczyc o Polske z POPiSowska banda Kaczora i Donalda skoro przejeli wszystkie media w ktorych co chwila sieja swoja propagande do ludzkich umyslow. Mozna jedynie uzyc internetu na ktorym kazdy moze przedstawic swoja ideologie i swoje racje.


Do tej walki są potrzebne wielkie pieniądze,takie jak miał Kulczyk....Gudzowaty. Wiec niech im podobni walczą.Ja nie mam zamiaru być mięsem armatnim w rozgrywkach między takimi,a i ty zapewne też.I myślenie że ja moge coś zmienić jest zwykłą mrzonką.



To jak to sie stalo ze (wtedy w zly sposob i na gorsze ale nie oto chodzi) austriacki bezdomny mogl zostac szkopskim Führerem lub gruzinski syn szewca z lepianki mogl stac sie czerwonym carem. Wszyscy ludzie moga cos zrobic chociaz zaglosowac jesli niechce im sie nic wiecej.

POPiS chce aby ludzie sie poddali i zrezygnowali poprostu oddali im wladze na talerzu i pogodzili sie z bezsilnoscia. Ale tak latwo im nie pojdzie!




Doszli do tego tylko dzięki brakowi skrópułów,jak wszyscy dyktatorzy i ludzie którzy do czegoś doszli...może nie? Ale tacy są bardzo małym procentem całej populacji,która jednak ma cechy człowieczeństwa i sumienie które nie pozwala mu wyzyskiwać bliźniego dla własnych korzyści(''jeśli nie ma ku temu możliwości''

Zastanawia mnie jeszcze tylko grzeczność z jaką dyskutowałeś z p. Kapustą.
Temat sponsorowany?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
Adrian Kapusta
(Basko1)
Wiking
Absolutnie Z mojej strony w żaden sposób nie sponsorowany temat poprostu przydkowo gdzieś tam natknołem sie na Stonoge i mnie Gość przekonał do siebie Obejrzj sejmowewjezienie przejrzyj jego profil na fb
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Wiec miej skrupuly i pozwol zeby ujezdzal Cie na zmiane Kaczor lub Donald zamiast probowac cos zmienic.

A pozatym niby co mam atakowac? Przeciez nie Stonoge toz to kapitalista ktorego bledem jest to iz nie dolaczyl do jedynej partii kapitalistycznej. A dyskutantowi popierajacemu Stonoge lecz majacemu jakies dziwne tezy na temat Polskich przedsiebiorcow probuje cos wytlumaczyc jako iz widac ze nie jest to lewak socjalista o zbaranialym umysle.

Pozatym jesli chodzi o polityke to moja ideologia jest nieprzekupna. To absolutny Slowianski patriotyzm i calkowita pewnosc idei kapitalistycznej. Nie do ruszenia niczym pewien "agent" samotnie z kalachem broniacy siedziby z dokumentacja KGB w Berlinie podczas gdy szkopisze popedzani przez agentow CIA po spladrowaniu archiwow STASI chcieli ruszyc na budynek zawierajacy dokumenty tajne a bedacy wlasnoscia Rosji. Wtedy gdy wiekszosc lewakow i karierowiczow ktorym niezalezalo na wlasnym narodzie patrzylo co zrabowac i jak szybko uciec porzucajac dokumenty w siedzibie KGB to pewien czlowiek wyszedl z kalachem naprzeciw tlumu poczym stwierdzil iz archiwa STASI sa obok a ten budynek nalezy do Rosji i niewpusci ich a ma 30 naboi. I jakos zaden szwab z tlumu sie niekwapil ruszyc jako pierwszy. Kontrastem do tej postawy byla reszta agentow gdyby wyszli to tlum moglby sobie szturmowac obroniliby sie. Dzis czlowiek ktory stanal tam i ich powstrzymal odbudowuje swoj kraj po komunistycznym wyniszczeniu oraz pozniejszym przez Jelcyna rozkradzeniu, a agenci bez wiary w swoj kraj? Nikt o nich pozniej nieslyszlal tak jak nikt nie bedzie slyszal w przyszlosci o zlodziejskich politykach z Polskiego Sejmu gotowym oddawac sie za szkopskie srebrniki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
Adrian Kapusta
(Basko1)
Wiking
Wybory 2015. Na kogo zagłosujesz? Sondaż Radiozet.pl
wiadomosci.radiozet.pl/Wybory-2015/WYBOR...jesz-SONDAZ-00012057
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
Co do tego agenta to możesz mieć racje.Za komuny NRD-owcy bali się stacjonujących u nich rosjan jak diabeł święconej wody.Tak też było w Syrii czy Iraku.
W twoją nieugiętą ideologie już tak bardzo nie wierze.Gdybyś był taki na jakiego próbujesz się kreować dawno byś już był w kraju i walczył u boku Korwina,a tak tylko krzyczysz za płotu .... łapcie złodzieii!
Zresztą ,dzisiaj Korwin powiedział że w sejmie sami złodzieje(więc i on)ale w koalicje wejdzie z każdym kto poprze jego postulaty.Więc o czym to świadczy?
Dorwać się do koryta i rżnąć naród tak jak to robili poprzednicy lub jeszcze lepiej,bo nie wiadomo jak długo będzie nam dane siedzieć przy tym korycie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok