Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

przeprowadzka do Norwegii:D - Norwegia

7 Postów
Dawid Szczęsny
(dawidchudyy)
Wiking
..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
dawidchudyy napisał:
witam. zamierzam przeprowadzic sie z zona do norwegii. jakie papiery musimy załatwić, zabrać ze soba.. Pracem mam juz nagrana w Norweskiej firmie budowlanej

Gabrys, napisz im jakie - jak papier to toaletowy, ale tobie chodzilo zapewne o dokumenty?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bogusław Szpejda
(bogdan117111)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Dawid Szczęsny
(dawidchudyy)
Wiking
dokładnie! Chodzi nam o dokumenty jakiem musimy załatwić jeszcze w Polsce.. Paszporty sa w trakcie wyrabiania, akt małzenstwa miedzynarodowy.. Tyle wiem. a co jeszcze ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
dawidchudyy napisał:
dokładnie! Chodzi nam o dokumenty jakiem musimy załatwić jeszcze w Polsce.. Paszporty sa w trakcie wyrabiania, akt małzenstwa miedzynarodowy.. Tyle wiem. a co jeszcze ??

Karty EKUZ, MultiNor tanio wyrabia, za pół darmo wam pomoże poradzić sobie z tymi dokumentami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
345 Postów
P. H.
(Lomo)
Stały Bywalec
Nie musisz się gorączkować z tymi dokumentami. Bo jak to jest firma budowlana to porobisz góra do końca września. Choćby ci obiecywali cuda wianki. To czy to warto fatygować żonę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Nie zebym kogos chcial dolowac, ale na kazde 10 osob ktore znam, ktore zalatwily sobie siedzac w Polsce prace w firmie budowlanej i tu przujechaly na gotowe, jedna przyjechale poszla do pracy i jest zadowolona. Cztery poszly do pracy i popracowalo od 2 tygodni do 2 miesiecy.

A pozostale piec? A pozostalym pieciu nikt nawet nie powiedzial: Nie wyszlo, sorry...

Podstawowy wyznacznik? Jesli twoj ponoc pracodawca traktuje Cie powaznie, to nie musisz szukac porad na portalu Moja Norwegia. Twoj pracodawca pomoze Ci we wszystkim i na poczatek wszystko Ci zalatwi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
dawidchudyy napisał:
witam. zamierzam przeprowadzic sie z zona do norwegii. jakie papiery musimy załatwić, zabrać ze soba.. Pracem mam juz nagrana w Norweskiej firmie budowlanej

Zabierz wszystkie papiery jakie masz w domu.
Nigdy nie wiadomo, co sie moze przydac.
Pamietaj o zasadzie: przezorny zawsze wozi wszystko ze soba!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
graveservice Lier
(graveserice)
Wiking
Witam
ktos tam napisal ze mozesz pracowac tylko do wrzesnia .......
Jest to zaklamany kraj - tzn ludzie . Norki uwazaja sie sie za przemilych i.... naj naj
Ale w zyciu okazuja sie inni . Wiadomo - sa ludzie i ludzie. Ale oni w mniejszosci sa zyczliwi i pomocni - bo ze szczeroscia to ciezko .
Lepiej sprawdzic wszystko samemu i dopiero sciagnac rodzine . Zeby sie nie okazalo ze praca sie skonczyla w tym sezonie.....
pozdrawiam Edyta
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Dawid Szczęsny
(dawidchudyy)
Wiking
dzieki wszystkim za odpowiedzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok