Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

trasport do Rygge - Norwegia

2 Posty
Magdalena Prajsnar
(MagdalenaPrajsnar)
Wiking
Witam, czy jedzie ktoś może na lotnisko do Rygge lub w tą stronę 12 czerwca (piątek) około godziny 9. Mieszkam w Vestby.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(kaatherinek)
Wiking
Polecam Jan buss
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
262 Posty

(oppenheimer)
Stały Bywalec
Jan bus? A jaka jest różnica pomiędzy Jan bus a np PKS Oslo? Jest chyba jeszcze polbus tak? A jeżeli ten mercedes się zepsuje na drodze? Czy samolot poczeka? A czy firma zwraca pieniądze jak kierowca zaśpi i nie zdążę nadać bagażu? Jeżeli telefonicznie się umawiam, rezerwuję miejsce a na lotnisku okazuje sie że nie ma mnie na liście? Co w takiej sytuacji? Abo np. kiedy dzwoni się do kierowcy i pyta kiedy będzie pod adresem, a on odpowiada że był i dzwonił ale nikt nie odebrał a teraz czeka w zupełnie innym miejscu? Rygge expres? Już można poczuć zapachy "wiejskiej" że już nie wspomnę o tych poj... młodych norwegach. Pociąg może i tak, ale zależy na które lotnisko. Pozostaje tylko swoje prywatne auto i ewentualnie kierowca.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Joanna P
(Asiaa91)
Wiking
Równiez polecam Jan buss
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Iza Bela
(izabela)
Wiking
Ja rowniez polecam sprawdzona firma
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 42  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Magdalena Prajsnar
(MagdalenaPrajsnar)
Wiking
a jak cenowo mniej więcej?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(kaatherinek)
Wiking
Ja do Rygge mam 56km i zapłaciłam 170nok. Możesz zadzwonić i zapytać ile z Twojego miejsca biorą za przejazd.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok