Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wiatrowka Norwegia gdzie kupic ? - Norwegia

24 Posty
Mateusz ;)
(KarasPl)
Wiking
Witam znacie jakies fajne sklepy z mocnymi wiatrowkami powyzej 20 j ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Nie jestem pewien, ale czy cos takiego jest tu w ogole legalne bez pozwolenia?
Nie twierdze ze nie, mam po prostu glebokie watpliwosci.
Bo (tego jestem pewien) nie zadeklarowana proca sportowa zostala mojemu koledze zakwestionowana przez norweskiego celnika, sprawa oczywiscie rozeszla sie po kosciach, ale paragraf byl ten sam co za probe nielegalnego wwozu AKMu

Teraz wszyscy sie z tego smiejemy, ae na poczatku chlopak malo w nie popuscil w zbroje jak sie dowiedzial pod co podpada
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Mateusz ;)
(KarasPl)
Wiking
Zanlezione na forum z bronią

W Norwegii nie ma żadnego limitu na pneumatyki. Idziesz do sklepu, kupujesz, płacisz. Sprzedawca wpisuje Twoje dane do komputera, poczym te Twoje dane razem z numerami fabrycznimi zakupionej jednostki trafiają do Policyjnego rejestru. Dodatkowo musisz podać miejsce pobytu w Norwegii, znaczy się gdzie będziesz mieszkał. Ot i wszystko. Acha nie wszystko. W chwili wyjazdu z Norwegii powinieneś powiadomić najbliższy posterunek że wyjeżdżasz z Norwegii i daną jednostkę broni zabierasz ze sobą. Nie interesuje Ich to czy Ty wyjeżdżasz, Oni chcą wiedzieć co się dzieje z "flintą".

Wpis był z 2008 roku wiec mogło sie sporo zmienić
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok