Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Szukam fajnych osóbek w wieku od 15 do 18 lat..... - Norwegia

Czytali temat:
Ona k kris5 inforen (2105 niezalogowanych)
1 Post

(donia180894)
Wiking
Hej mam na imie Dominika mieszka w Norwegi już prawie 4 lata ale wciąż szukam znajomych w Drammen i okolicach Drammen w mniej więcej 15 a 18 wiekiem ....Pozdrawiam i Zapraszam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Magda Magdalena
(Madzialenaaa)
Wiking
Donia myslalam ze juz masz dosc duzo znajomych w drammen
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Grzes203)
Wiking
donia180894 napisał:
Hej mam na imie Dominika mieszka w Norwegi już prawie 4 lata ale wciąż szukam znajomych w Drammen i okolicach Drammen w mniej więcej 15 a 18 wiekiem ....Pozdrawiam i Zapraszam

Że ja tego wcześniej nie widziałem
Proponuję kopać na Bygdøy, ponoć były tam osady rybackie na przełomie tych stuleci.
Może znajdzie się ktoś wartościowy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(SarCiaa)
Wiking
Ciekawe jak dużo jest takich biednych kobitek poszukujących znajomości

Może jakis zlocik młodych babek gdzies w Oslo czy cos? Bo ja osobiście popadam w depreche i osamotniona jestem na maxa!
Pozdrawiam cieplutko!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
Tak się zastanawiam Grzesiu.
W którym wieku musi być młoda babka,jeśli te szukające są w pprzedziale 15-18 wiek

Czyżbyśmy jeszcze się nie narodzili
To kto za nas pisze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Chłopaki !!! ( retier i grzes) przestancie sie nabijac z młodzieży. Nie pamiet wół jak cielęciam byl. I w ogóle opuście wątek dla 18stolatków.
Gdzie jest MODERATOR????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
moderator siedzi w watku "lata mlodziencze lata szalencze" i z drgajacymi dlonmi na klawiaturze wspomina z innymi wiekowymi jak to bylo ...-sci lat temu.....lol retrier...prosze wrocic do nas grzes...do dzialu dla sredniakow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Grzes203)
Wiking
Hilton napisał:
Chłopaki !!! ( retier i grzes) przestancie sie nabijac z młodzieży. Nie pamiet wół jak cielęciam byl. I w ogóle opuście wątek dla 18stolatków.
Gdzie jest MODERATOR????


Ja się nie nabijam, jak byłem cielęciem to umiałem już pisać poprawną polszczyzną
Moderator na parkingu, parkuje równorzędnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
mistrz mistrzunio
(slawooo)
Wiking
moge byc znajomym kazdeegoooooooooo od zarazzzzzzzzz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Grzes203 napisał:
Hilton napisał:
Chłopaki !!! ( retier i grzes) przestancie sie nabijac z młodzieży. Nie pamiet wół jak cielęciam byl. I w ogóle opuście wątek dla 18stolatków.
Gdzie jest MODERATOR????


Ja się nie nabijam, jak byłem cielęciem to umiałem już pisać poprawną polszczyzną
Moderator na parkingu, parkuje równorzędnie


Pamietaj, ze po pierwsze primo - jestes spod Krakowa, a po drugie primo - jak byles cielęciem to nie byłes juz 4 lata w Norwegii. A ona byc moze nie czyta ksiazek po polsku, bankowo nie pisze wypracowań po polsku i nie wysławia sie w szkole publicznie po polsku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok