Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
Ona k kris5 inforen (2142 niezalogowanych)
1 Post

(retier1)
Wiking
Hilton napisał:
Chłopaki !!! ( retier i grzes) przestancie sie nabijac z młodzieży. Nie pamiet wół jak cielęciam byl. I w ogóle opuście wątek dla 18stolatków.
Gdzie jest MODERATOR????




No ,ale mnie przecież jeszcze nie ma Hilton!
A może to już poooooooooooooooo mnie

Tu chyba smajk z Kowalskim są najbardziej oblatani w temacie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Grzes203)
Wiking
Hilton napisał:


Pamietaj, ze po pierwsze primo - jestes spod Krakowa, a po drugie primo - jak byles cielęciem to nie byłes juz 4 lata w Norwegii. A ona byc moze nie czyta ksiazek po polsku, bankowo nie pisze wypracowań po polsku i nie wysławia sie w szkole publicznie po polsku.


Czyli takim oto sprytnym sposobem 7 lat edukacji w Polsce można sobie wsadzić...
Ach ta młodzież...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Niestety. Smutne to Grzesiu, ale z doswiadczenia wiem jak młodziez w gimnazjach podchodzi do nauki. Na klase 20sto osobowa moze 3 lub 4 osoby chca i przede wszystkim wiedzą ze uczą sie dla siebie. Reszta to matoły, ktorych rodziece sa miejscowymi krzykaczami.
Poza tym gimnazjum jest obowiązkowe i nie mozna powiedziec tak jak w liceum czy technikum do ucznia, ze jak mu nie odpowiada to moze zabrac swoje dokumenty i nie kontynuowac nauki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
230 Postów
joanna kidawa
(asia68)
Stały Bywalec
Dajcie spokój Kochani przecież te dzieci po prostu czują się samotne i szukają towarzystwa. Nie róbmy się wapniakami, przecież to normalne, że młodzi lubią się spotykać ( a nie tylko młodzi ). Mam tylko taką cichą nadzieję, że ich rodzice też są w No, bo 15-18- tolatekl sam w Norwegii....?!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Oj jak mnie korci odswiezyc mojego posta z lata 2009!!!!! I tak lagodnie z malolatami sie obchodzicie,juz nie ma mowy o gwaltach,pijanstwie itp?????Dlaczego??? Nasza Mlodziez po 30 dojrzala ?Juz nie uwazacie ze zawieranie znajomosci przez internet to zgroza dla malolatow??? No tak tutaj dziewczyna napisala i chce sie spotkac zeby pograc w warcaby a gdy ja szukalem kogos aby pokazal Oslo mojej 17 letniej corce to bylo zaproszenie na orgie!!! Jak fajnie jest byc troche dluzej w jednym miejscu i obserwowac zmiany.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
krolestwo za konia napisał:
Oj jak mnie korci odswiezyc mojego posta z lata 2009!!!!! I tak lagodnie z malolatami sie obchodzicie,juz nie ma mowy o gwaltach,pijanstwie itp?????Dlaczego??? Nasza Mlodziez po 30 dojrzala ?Juz nie uwazacie ze zawieranie znajomosci przez internet to zgroza dla malolatow??? No tak tutaj dziewczyna napisala i chce sie spotkac zeby pograc w warcaby a gdy ja szukalem kogos aby pokazal Oslo mojej 17 letniej corce to bylo zaproszenie na orgie!!! Jak fajnie jest byc troche dluzej w jednym miejscu i obserwowac zmiany.




Pamiętamy ,pamiętamy fazi Jednak siebie jakoś nie potafię przypomnieć w tej nagonce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(SarCiaa)
Wiking
Uraziłam kogos ciut starszego mówiąc o nas "młode babki" ?
Oczywiscie zartobliwie i moze dlatego tak fajnie jest sie ponabijac..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Ja osobiscie tez nie pamietam kto pisal .Chodzi mi bardzierj o forum jako caloksztalt.hihihih
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
SarCiaa napisał:
Uraziłam kogos ciut starszego mówiąc o nas "młode babki" ?
Oczywiscie zartobliwie i moze dlatego tak fajnie jest sie ponabijac..



Sarcia spoko,prochno tez ma poczucie humoru!!!!!
Swoja droga jak pieknie ona Nas nazwala "CIUT STARSI"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
SarCiaa napisał:
Uraziłam kogos ciut starszego mówiąc o nas "młode babki" ?
Oczywiscie zartobliwie i moze dlatego tak fajnie jest sie ponabijac..



nikogo nie urazilas, no cos ty prawie zawsze przy okazji jakiegos postu/watku rodza sie dyskusje - niekoniecznie na temat - i czasem tez wspomnienia, np. z innych watkow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok