Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
20 Postów
Marcin Bartnik
(Marcin84)
Wiking
Ronn napisał:
Marcin84 napisał:
cukulinka napisał:
Marcin84 napisał:
Widzę, że się temat rozwinął. Szkoda tylko, że w tym kierunku

No i nie stety hotel pozostaje.


Spokojnie byłem i jestem na to przygotowany. Może to i przykre ale szczerze powiem, że tak naprawdę to nie liczyłem, że ktokolwiek pomoże.

Co do kolegi powyżej. Nie dotyka mnie osobiści "jakiś frajer" bo każdy mierzy własną miarą a ja mam zasadę, że nie karmię internetowych trolli . Wszystkiego dobrego życzę.


hahahaha i co na litosc teraz bierze ????

prosze mi wytlumaczyc dlaczego mialbym przyjac pod moj dach zupelnie obca mi osobe ?????


Szanowny kolego czy gdzieś w tym temacie jest napisane "Ronn" przygarnij mnie pod swój dach? Temat z założeniu skierowany był do osób, które mogą taką pomoc zaoferować. Jeśli nie możesz lub nie ufasz obcym (co nie dziwi a raczej można to uznać za normalną rzecz) to nie wypowiadasz się. Na krytykę zawsze byłem otwarty ale lubię bardziej konstruktywną niż nazywanie frajerem bez powodu . Jeszcze raz wszystkiego dobrego życzę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
czy tak ciężko już na początku było napisać , czy zapłacisz w funtach brytyjskich
wytłumaczę dla mongołów powód zapytania
gorszego kórestwa wśród Polonii nie ma, niż ta co Polonią została na Wyspach
i ogólnie nie zalecam sprowadzania tu, dawania jakiejkolwiek wskazówki, czy pomocnej ręki banitom z UK
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
Marcin84 napisał:
Ronn napisał:
Marcin84 napisał:
cukulinka napisał:
Marcin84 napisał:
Widzę, że się temat rozwinął. Szkoda tylko, że w tym kierunku

No i nie stety hotel pozostaje.


Spokojnie byłem i jestem na to przygotowany. Może to i przykre ale szczerze powiem, że tak naprawdę to nie liczyłem, że ktokolwiek pomoże.

Co do kolegi powyżej. Nie dotyka mnie osobiści "jakiś frajer" bo każdy mierzy własną miarą a ja mam zasadę, że nie karmię internetowych trolli . Wszystkiego dobrego życzę.


hahahaha i co na litosc teraz bierze ????

prosze mi wytlumaczyc dlaczego mialbym przyjac pod moj dach zupelnie obca mi osobe ?????


Szanowny kolego czy gdzieś w tym temacie jest napisane "Ronn" przygarnij mnie pod swój dach? Temat z założeniu skierowany był do osób, które mogą taką pomoc zaoferować. Jeśli nie możesz lub nie ufasz obcym (co nie dziwi a raczej można to uznać za normalną rzecz) to nie wypowiadasz się. Na krytykę zawsze byłem otwarty ale lubię bardziej konstruktywną niż nazywanie frajerem bez powodu . Jeszcze raz wszystkiego dobrego życzę.


respect... jako uztkownik tego forum chcac nie chcac musialem przeczytac twoj wpis , a skoro go skomentowalem tak a nie inaczej to znaczy ze tak sie poczulem po prostu.

Nie wiem skad jestes gdzie mieszkasz itd. ale ja inaczej napisalbym twoje zapytanie..... Tutaj mieszkaja LUDZIE ktorzy maja rowniez serce i rozum...

Nazwalem Cie frajerem za zatytuowanie "prosby" o nocleg w taki a nie inny sposob !!

pewnie zostales zawalony ofertami lacznie z polnocna czescia kraju ...

milego dnia rowniez zycze zegnam ..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
WujekJanek napisał:
DorHan napisał:
Joseph napisał:
cysiek2 napisał:
ja tez ,ale mnie wkurwie ze za robote u norka musze czekac na zaplate ,2 puringi poszly a on twierdzi zenie ma pieniedzy bo musi jechac na dupy do taylahdi
jak nie mam kasy i wiem ze nie dostane jej to nie wynajmyje firmy
ale norek to wali

zwlaszcza imigrantow


robie u pakisa i ledwo zaczolem a juz mnie wolaja na obiad
potem kolacja i wiezie mnie do knajpy 80km + bramki
wyplataa od reki i referencje


tacy są super, wszyscy? to jedź robić biznesy do Islamabadu czy Karaczi, bo tutaj przez tych Norwegów to zejdziesz na zawał za młodu, a szkoda by było takiego Polaka Patrioty.


Josephie
czytajac twoje swietne komentarze nie moge sie oprzec potrzebie pogratulowania tobie cietego jezyka i trafnosci obserwacji.
Zyj nam dlugo na tym forum...pisz dlugo, owocnie i uzywaj swego osbistego czaru w swych ironicznych postach.
Huldra


Wiedzialem, wiedzialem, wiedzialem!!!
DorHan ma ogonek!!!!!!!!



No przecież to oczywiste
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
no to pogadaly baby poziom jak w maglu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
Wiedzialem, wiedzialem, wiedzialem!!!
DorHan ma ogonek!!!!!!!!


tez wiedzi@lem



cysiek2 napisał:
ja tez ,ale mnie wkurwie ze za robote u norka musze czekac na zaplate ,2 puringi poszly a on twierdzi zenie ma pieniedzy bo musi jechac na dupy do taylahdi
jak nie mam kasy i wiem ze nie dostane jej to nie wynajmyje firmy
ale norek to wali

zwlaszcza imigrantow


robie u pakisa i ledwo zaczolem a juz mnie wolaja na obiad
potem kolacja i wiezie mnie do knajpy 80km + bramki
wyplataa od reki i referencje

a mógłbys mnie przyjąć do swojej firmy remontowo sprzantajacej?




wstaw CV cwelu zobaczymy czy masz jaja czy tylko ogonek jak malpa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
ale sie polonorka zabyzyla ze Pakis sa lepsze od norwegow
to powinni wprowadzic w norwegi
epilegmenheidhsh.blogspot.gr/2015/03/blog-post_9.html

zwlaszcza dla norwegow z Europy Wschodniej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
WujekJanek napisał:


Wiedzialem, wiedzialem, wiedzialem!!!
DorHan ma ogonek!!!!!!!![/quote]

Tak, przyznaje sie.
Jako Huldra mam ogon ( nie zaden ogonek). Jest dlugi, zadbany i ladny. I zakonczony chwoscikiem.
Latwo go zauwazyc, nie trzeba mi zagladac pod sukienke.
Ja go stosuje do karania niegrzecznych.

Mam rowniez rogi, ktore na codzien ukrywam pod wlosami.
Sluza do odstraszania tych innych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
cysiek2 napisał:
[quote][quote]
[quote]
cysiek2 napisał:
ja tez ,ale mnie wkurwie ze za robote u norka musze czekac na zaplate ,2 puringi poszly a on twierdzi zenie ma pieniedzy bo musi jechac na dupy do taylahdi
jak nie mam kasy i wiem ze nie dostane jej to nie wynajmyje firmy
ale norek to wali

zwlaszcza imigrantow


robie u pakisa i ledwo zaczolem a juz mnie wolaja na obiad
potem kolacja i wiezie mnie do knajpy 80km + bramki
wyplataa od reki i referencje



Lepiej milczec i byc podejrzewanym o glupote niz otworzyc usta i rozwiac wszystkie watpliwosci.

Spontaniczne myslenie prowadzi u osobnikow pokroju cycowatego potrzebe automatycznego pisania, co jednak nie daje rezultatow merytoryczno-tresciowych.

Popracuj wiec osobniku w pocie dowolnych czesci ciala nad forma i trescia wypowiedzi, gdyz one w wielu wypadkach sa zrozumiale tylko dla ciebie i twoich wszystkich potworzonych klonow.

Na koniec:
istnieje madre powiedzienie

" Do byka nie podchodzi sie z przodu, do konia nie podchodzi sie z tylu. Do idioty nie podchodzi sie z zadnej strony"

Ja sie do tego stosuje.

"robie u pakisa i ledwo zaczolem a juz mnie wolaja na obiad"

Fachowca poznac po tym jak konczy rozpoczeta prace. Zaczynac prace potrafi kazda "firma". Nawet twoja

"wyplataa od reki " - hmm - sprawa dla Skatteetaten. Nie slyszeli w twoich okolicach o fakturach? Co z podatkiem i mva?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
DorHan napisał:
[quote]cysiek2 napisał:
[quote][quote]

cysiek2 napisał:
ja tez ,ale mnie wkurwie ze za robote u norka musze czekac na zaplate ,2 puringi poszly a on twierdzi zenie ma pieniedzy bo musi jechac na dupy do taylahdi
jak nie mam kasy i wiem ze nie dostane jej to nie wynajmyje firmy
ale norek to wali

zwlaszcza imigrantow


robie u pakisa i ledwo zaczolem a juz mnie wolaja na obiad
potem kolacja i wiezie mnie do knajpy 80km + bramki
wyplataa od reki i referencje



Lepiej milczec i byc podejrzewanym o glupote niz otworzyc usta i rozwiac wszystkie watpliwosci.

Spontaniczne myslenie prowadzi u osobnikow pokroju cycowatego potrzebe automatycznego pisania, co jednak nie daje rezultatow merytoryczno-tresciowych.

Popracuj wiec osobniku w pocie dowolnych czesci ciala nad forma i trescia wypowiedzi, gdyz one w wielu wypadkach sa zrozumiale tylko dla ciebie i twoich wszystkich potworzonych klonow.

Na koniec:
istnieje madre powiedzienie

" Do byka nie podchodzi sie z przodu, do konia nie podchodzi sie z tylu. Do idioty nie podchodzi sie z zadnej strony"

Ja sie do tego stosuje.

"robie u pakisa i ledwo zaczolem a juz mnie wolaja na obiad"

Fachowca poznac po tym jak konczy rozpoczeta prace. Zaczynac prace potrafi kazda "firma". Nawet twoja

"wyplataa od reki " - hmm - sprawa dla Skatteetaten. Nie slyszeli w twoich okolicach o fakturach? Co z podatkiem i mva?


Cysiek barter stosuje, on lodzika, a pakisy w zamian przejażdżka i micha, wiec jak tu podatek wyliczyć?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok