Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

WSPÓLNY WYPAD NA SNOWBOARD LUB NARTY - Norwegia

Czytali temat:
Łukasz Kozioł Oskar xxx MAREK MAREK alex alexander Paweł W Ineczka . globtroter M. (2132 niezalogowanych)
18 Postów
Oskar xxx
(oskarn20)
Wiking
Siema.... ;D

Elo zbieramy Ekipę pięknych, młodych, bogatych, szybkich i wściekłych ;D ludzi młodych w przedziale wiekowym od 20 do 30. Jazda w puchu i białe szaleństwo

Wyjazd od 15.12 do 21.12 miejscowość Lillehamer stok Hafjell ( jeden z najlepszych w Norwegii) 170 km z Oslo... Hałupa 3 piętrowa z drewna i kamieni wysoki standard kuchnia, salon, kominek, 3 sypialnie, sauna, itp... domek na stoku wpinasz się i jazda... ;D

hafjell.no/skipass-and-skiing-in-hafjell-ski-resort/ski-map

Cena 1500 nok od osoby za cały tydzień , mile widziane pary- łóżka dwu osobowe... ski pas jedzenie picie i dojazd w własnym zakresie

Dla zainteresowanych więcej informacji na priv. lub tlf 46230661....

Z naszej strony możemy zagwarantować miła atmosferę i hardcore na stoku ewentualnie udzielić wskazówek techniki jazdy.

Przy okazji posiadam na sprzedaż NOWY snowboard 158 cm pasuje do wzrostu 178-185 przedział wagowy 78-87 kg wraz z butami 44 i wiązaniami cena 1500 nok

Zapraszamy
Pozdro 600
Oskar i Martyna
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty
Tomek highlander
(tomhighlander)
Początkujący
wreszcie sie doczekalem ze ktos napisal.
czy jest opcja nocjegu wczesniej? 14stego
1500 za pokoj czy osobe?
jechalbym z kolega albo sam chyba ze sie znajdzie ktos z okolicy trondheim.
jak jakas sliczna panino to nie bedzie problemu z wspolnym pokojem
ostatnia sprawa to juz nie mam 30stki zatem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Oskar xxx
(oskarn20)
Wiking
Siema.... Milo ze ktoś się odezwał jednak tak jak wspominałem wolał bym jak byś był z koleżanką sam jestem z narzeczoną i nie chce żeby ona była jedyną kobietą dlatego najlepiej będzie jak pomieszamy towarzystwo... cena 1500 nok od osoby za cały tydzień pokój 3000 nie da rady od 14 bo domek jest dostępny od poniedziałku 15.12 do niedzieli 21.12. Nic nie mogę obiecaj muszę dać szanse innym jeśli będą zainteresowani.. póki co nie mowie nie a na czym latasz? Deska czy dwie deski?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
114 Posty
( )
(777)
Początkujący
Niestety termin mi nie pasuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
mateusz Dzej
(mateoo123)
Wiking
Witam Dlugi czas poszukiwalem na wlasna reke takiej ekipy.. na Mojej Norwegii .
Ale ta data Nieeee!! Zaliczylem Colorado wiec wiem co jest grane i strasznie mi brakuje wlasnie takiej odskoczni. Ja tez chce polatac Serio ! Mam narciska i cala reszte mieszkam w okolicach Oslo.
Ale co ze swietami.. ? WoW. Coz za Wpis ...

Skontaktuje sie z wami telefonicznie

Oskar Martyna Pozdrawiam ale moge nie ogarnac terminu

Yo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Oskar xxx
(oskarn20)
Wiking
Siema siema ... napisałem tam gdzie trzeba z prośbą o zmianę terminu od 08.12 do 14.12 może termin ulegnie zmianie. szczerze to i nam bardziej by pasował tydzień wcześniej niż poprzedni termin. pozdro 600
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty
Tomek highlander
(tomhighlander)
Początkujący
W tym czasie jade do polski wlasnie przez ta okolice. Zatem jaki sie uda to sie moze spotkamy na stoku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Oskar xxx
(oskarn20)
Wiking
niestety wszystko już zarezerwowane i opłacone do lutego więc nie ma możliwość zmiany terminu o którym wcześniej wspominałem bardzo mi przykro jednak zapraszam wszystkich którym pasuje lub którzy maja możliwość zmiany planów...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Łukas Sokołowski
(sokolo80)
Wiking
hejka,szkoda że termin mi nie siadł a do tego mój parapet został w Polsce ale bardzo miło przeczytać że zbiera się ekipa na fajny wypad...zazdroszczę i życzę miłej zabawy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Oskar xxx
(oskarn20)
Wiking
Bang... damy rade parapet mam szkoda ze termin Tobie nie pasuje niestety z terminem nic już nie jestem w stanie zrobić pozdrawiam i zapraszam pozostałych zainteresowanych.... pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok