Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Witam Was Pierwszy Raz W Nowym Roku :) - Norwegia

Czytali temat:
(460 niezalogowanych)
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
Witam Wszystkich-tych co mnie znają i pamiętają i pozostałych też(żeby nie było niejasności )

tęskniliście za mną chociaż troszkę?

poczytałam trochę postów i zauważyłam że dzisiaj jakieś spotkanie w Oslo się odbywa a i na Walentynki coś się szykuje, qrde noooo.... a ja w czwartek bite 3godz na lotnisku w Oslo z dzieckiem koczowałam, a nóż widelec można było z kimś się umówić na jakąś pogawędkę przy kawce, tym bardziej, że była to pora popołudniowa...


w Pl było w miarę ok, przyjechałam bardziej wymęczona niżeli wyjechałam

życzę wszystkim dobrej nocy





tak sobie dzieciątko smacznie spało
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
a zanim położyłam ją na tych krzesłach to zasnęła sobie w ten sposób moja mała bidulka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1019 Postów
Maniak
czesc Madzia pozdrowionka dla Ciebie i dziecka ja sie za Toba stesknilem jestes takim dobrym duszkiem na tym forom spokojnej nocki papa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
jak to mówiąąąąąąąą,witaj w domu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
czesc
dzieki
za t e cudowne chwile
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
dzięki Panowie no cóż każdy czuje się najlepiej tam gdzie jest jego rodzina, w moim przypadku tym miejscem jest NO

dobry duszek mówi teraz dobranoc,bo oczka już się same zamykają
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Witaj Madziu!! Aż mi zal twojej corci, moja tez traka mala i dlatego dopiero w lipcu sie zdecydowalam leciec do pl.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Grzes203)
Wiking
Witamy, witamy.
Wszystkiego najlepszego w nowym roku,
oby uśmiech Twój nadal gościł na tym forum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
hei hei dłuuugie wakacje ja niedługo na poprawkę śmigam do pl :/ kolo upierdzielił mnie bo... zderzak wystawał mi cm na linie zatrzymania :/ burak nie wyskrobany święta mi popsuł ://
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
kami ja tez tak oblałam ale na mieście na linii stopu spoko może następnym razem uda ci się, bo mnie oblano później za pyskowanie (jechałam dobrze tylko, że o swoje do egzaminatora walczyłam, robiłam korektę a on do mnie co robię,więc mu odp. no ale to było 8lat temu,teraz chyba jest znacznie inaczej )

Hilton, dla mnie lepszym rozwiązaniem był lot niż podróż samochodem,chyba życia w aucie bym nie miała mała rozgadana,że czasami się dziwię po kim ona to ma

Grześ- wzajemnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok