Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(3703 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Imperator1988 napisał:

Co do Wachocka to jest na trasie od Skarzyska do Starachowic.... Wiec do Warszawy raczej nie tedy z Krakowa chyba ze ktos chce przez Tychow, Mirzec i Wierzbice jechac do Radomia. Pozatym w Starachowicach hotel Senator jest raczej blizej centrum a gorszej jakosci Europa przy wyjezdzie ale w strone Tychowa (aka na Warszawe). Wachock to na zachod od Starachowic w strone Skarzyska. Pozatym maps.google.pl niegryzie. A te twoje studentki to podobno stoja w lasku od strony Ilzy jak niesie wiesc gminna wiec pewnie dlatego "wjezdzales" do Starachowic od strony Tychowa wiec hotel Europa byl przy "wjezdzie".... Ot i sie wydalo gdzie studentki znajdujesz Jasto

aż z ciekawości zajrzałem na mapy znafco okolicy
i jestem pewien, że jechałem właśnie drogą 42 przez Wąchock, Parszów
aby się dostać do E 77 i na Kraków
a nie jakiś tam Tychów
a studentka mi się podobała i ze 3 razy tam jeździłem, a odbierałem na stacji benzynowej i to chyba Statoil , i to trzeba było dalej prosto tą drogą co od Skarżyska, koło tego hotelu
przez to nic to, czyli cały Wąchock
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
http://pikio.pl/dlaczego-nie-zaglosuje-na-janusza-korwin-mikke/


zapoznaj sie z programem wyborczym KNP i przestan pieprzyć farmazony , a na ból dupy kup sobie maść


Sluchaj znawco programow,ze akurat mi glowa sluzy do jego uzywania,a nie jest zakonczeniem kadluba. Akurat czytalem te wypociny korwina i zero tam konkretow,tylko likwidacje i tyle.Moze Ciebie dupa swedzi bo baby przy sobie nie masz i nie ma kto majtek wyprac i wyprasowac.
Ten caly row narodowy to tez ma inteligentow,ze az wlos na glowie sie jezy widzac ich inteligencje
a program bije na leb
6 punktow odnosnie suwerennnosci kultur,kraju i inne pierdoly,czyli jak doprowadzic kraj do ruiny
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@jasta: Czyli ze jechales do Krakowa.... A jesli jechales z Warszawy to bys jechal przez Radom i Skarzysko.... A jesli jechales przez Starachowice to wlasnie przez Mirzec i Tychow do Starachowic gdzie jest hotel Europa od tamtej strony. Pozatym jest hotel Senator w centrum i to jest najlepszy (udostepniaja tam tez sale zeby robic imprezy jesli akurat niechce sie robic na lakach).

A Statoil to jest od strony "wjazdu" z drogi od Ostrowca Swietokrzyskiego.... z tamtej strony rowniez prowadzi droga z Ilzy.... Lecz skoro odbierales "studentke" ze Statoila to napewno nie te lesne z drogi na Ilze.... Lecz z pewnego rozowego przybytku ktory "jak wiesc gminna niesie" znajduje sie przy drodze na Ostrowiec Swietokrzyski bardzo blisko tego wlasnie Statoila.

@WilhelmTell82: Wystarczy przeczytac kto to napisal.... jak widac PZPR wiecznie zywy.... a dawny sekretarz nawet kiedys byl premierem.... lecz "jak mawiali starozytni Rosjanie": to se ne wrati

A bankowosc waluta FIAT etc. to w USA zaczely sie pojawiac wlasnie z powiekszaniem rzadu wprowadzaniem podatku i zwiekszeniem wladzy panstwa nad obywatelami..... Ostatnim ktory probowal cos zrobic w USA byl Reagan a potem to juz rownia pochyla.... teraz niech tylko jeszcze wybiora zone Clintona zamiast Ron Paula to juz bedzie pozamiatane po najwiekszym mocarstwie swiata jak tylko BRICS uda sie odejsc od dolara jako waluty handlu.

PS. a tym co cierpia na dolegliwosc o ktorej dyskutujecie to polecam zapoznanie sie z partia Palikota
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
Sluchaj imperator brak spolecznej sluzby zdrowia,likwidacja zus i inne kapitalistyczne belkoty to czysta utopia i nic wiecej. Nie rozumiem jak mozna popierac kogos kto jest antyspoleczny,idzie do europarlamentu niby po co?bedzie nic nie robil,bo zawsze powie ze jest eurosceptykiem. To jest tak,ze jakbysmy wyszli z Unii,to zapomnijcie o statusie pendlera,wracaja granice a co za tym idzie clo na towary eksportowe,jadac do Czechow po piwo stoimy w kolejce na granicy,jadac do pracy do norge trzeba po wize jechac do Wawy itd.Zamiast budowac na starym systemie i go ulepszac to zawsze znajda sie tacy schizole,ktorzy mysla ze stare jak sie zniszczy to nowe bedzie lepsze a tu sie w wielkie G obroci...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
powtórzę wam jeszcze raz
sam byłem, siedziałem z 5 metrów od mówcy Janusza Korwina
i byłem akurat wtedy trzeźwy
miejsce akcji - Polski Dom Narodowy przy Driggs Ave na Greenpoint
temat - spotkanie przedwyborcze kandydata na prezydenta Pomrocznej
Mikke pieprzy prze dwie godziny
tyle wytrzymałem
Polska nie powinna wstępować do Unii Europejskiej, tylko do NAFTA
sojuszu handlowego Meksyku, Kanady i USA
mówi - szukajmy przyjaciół daleko, a wrogów blisko
sala pomału pustoszała, a klown to samo w koło
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
Kim Kolwiek
(uncio84)
Nowicjusz
Spadłem z łóżka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@czesio: Jak najbardziej jesli chcesz obalic buteleczke Russkij Standard to zapraszam w weekend tylko najlepiej zglos przybycie wczesniej niz "5 minut przed przyjsciem". Pozatym dyskusja jest na temat KNP lecz Karol.Ky oraz Jasta skierowali czesc dyskusji na inny temat.

@WilhelmTell82: Kapitalizm nie jest utopia jak komunizm Marksa.... Kapitalizm swietnie funkcjonowal w USA i stworzyl sile tego panstwa zanim zostal zniszczony przez korporacjonistow ktorzy wprowadzili centralny bank rezerw oraz walute FIAT. Obecnie jedyna szansa dla USA jest Ron Paul i frakcja Tea Party w ramach partii Republikanow. Lecz wracajac do Polski to kapitalizm o ktorym mowi Korwin to kapitalizm idealny ktorego nieda sie wprowadzic natychmiast wiec bedzie wprowadzany stopniowo a jak szybko bedzie sie to dzialo zalezy oczywiscie od poparcia jakie bedzie uzyskiwac KNP.

Pozatym jesli chodzi o UE to nie Polska ja rozsadzi lecz inne kraje zaczna Anglicy potem beda Francuzi az Szwaby zostana tylko ze swoimi "panstwami marionetkami" i rzadami sponsorowanymi za ich pieniadze (niedawno bylo o tym kto Tuska sponsorowal)..... ale i to sie posypie powoli.... KNP jest potrzebne do kapitalistycznych zmian w Polsce a nie do rozbicia UE bo to zrobia inni za nas nawet zeby Miller z Tuskiem lezeli sierpem i mlotem w europarlamencie i blagali zeby eurokolchoz byl wieczny.... Przynajmniej mam taka nadzieje. Co do statusu pendler to jest to jawne socjalistyczne zlodziejstwo na ktorym najczesciej korzystaja norski ktore poprostu nieracza mieszkac w miejscu pracy bo poco skoro mozna taniej gdzie indziej a inni podatnicy niech za to placa........

Pozatym rozumiem twoje podejscie Wilhelm jako prawy wyznawca Karola Marksa przeciez to dla ciebie musiala byc straszliwa tragedia gdy ludzie zamiast budowac socjalizm w PRL stwierdzili ze stare trzeba obalic.... obecnie tez sie budza i powoli rozumieja ze koryto trzeba z Sejmu wywalic i predzej czy pozniej sie uda.... I mam nadzieje ze tym razem swinie korytne sie niewywina tak jak sie komuszki wywinely od sprawiedliwosci przy upadku PRL.

@jasta102: Korwin mowi o kapitalizmie ktory jest niezmienna ideologia dlatego musi mowic to samo a nie mowic ku upodobaniu publicznosci jak inne partie ktore sa niczym choragiewki na wietrze.... Niereprezentuja niczego zadnej ideologii a ich politycy lawiruja od jednej do drugiej partii byle do korytka.... Wiec Korwin nie bedzie mowil nigdy wberw idei kapitalizmu i tego co JEST DOBRE dla kraju tylko dlatego zeby paru "klownow" zaklaskalo.... Jedyna wada Korwina to ze czasem glosi publicznie swoje prywatne poglady niezwiazane z programem partii.... nawet jesli sa sluszne to jak niemaja nic wspolnego z kapitalizmem (i do tego sa straszliwie kontrowersyjne) to powninen zachowac je dla siebie a nie glosic publicznie....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
Sluchaj imperator ta cala ameryka miala sie dobrze gdy rozkwitlo wydobycie ropy a kasa z jej sprzedazy lokowana byla w bankach a banki mialy mozliwosc wprowadzania kredytow konsupcyjnych.ten Twoj idol za przyklady stawia takie kraje jak rosja,ameryka czy chiny akurat te kraje gdzie jest ogromna przepasc miedzy bogatymi a biednymi.ty tak bardzo chyba nie lubisz socjalu bo sam z niego korzystales jak nie praca w budzetowce to korzystanie ze szkoly publicznej.dzisiaj wprowadzajac niskie podatki wlasciciel firmy zatrudni za te sama kase bulgara i jeszcze nie bedzie mu musial placic zus niz polaka bo takie sa prawa wolnego rynku.wykorzystac do granic mozliwosci a potem zostawic.bogaty staje sie bogatszy a biedny biedniejszy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@WilhelmTell82: Ameryka zaczela miec sie dobrze odkad za pomoca kapitalistycznej rewolucji przegonili Brytyjczykow i pozbyli sie wladzy krolewskiej.... Wyobraz sobie ze do poczatku XX wieku funkcjonowalo wszystko swietnie bez podatku dochodowego a pozniej byl 1 %.... i powoli korytne swinie zaczely chciec wiecej.... zaczal rosnac rzad, wprowadzili walute FIAT i coraz wieksza administracje a na koniec zakazali prawnie aby waluta byla ze zlota/srebra czyli miala prawdziwa wartosc.... i w ten sposob rzad mogl juz drukowac pieniadze do woli i zyskiwal coraz wieksza kontrole nad kazdym obywatelem i jego wlasnoscia. Pozniej jeszcze Reagan probowal cos zrobic.... a obecnie kenijski socjalista rujnuje jak tylko potrafi najlepiej gospodarke USA.

Kapitalizm daje kazdemu pelnie mozliwosci by sie wzbogacic.... kazdy moze zalozyc firme lub pracowac bez ingerencji panstwa.... podczas gdy socjalistyczny-korporacjonizm uwali kazdego malego kapitaliste poprzez juz nietylko podatki lecz regulacje prawne ktore premiuja duze korporacje ktore moga sie dopasowac do norm wymyslanych napredce przez rzad pod przykrywka ekologii, zdrowia lub poprostu "widzi nam sie". Co do zatrudnienia "Bulgara" to dopoki istnieje UE to rzeczywiscie tak moze byc, LECZ jesli bedzie kapitalizm w Polsce to za Polaka rowniez niemusialby placic ZUS.... Wiec jesli Polski wlasciciel zatrudni Bulgara to dlatego bo w Bulgarii niebedzie kapitalizmu i nie bedzie sie oplacalo robic tego co w Polsce.... co oznacza ze defacto w Polsce bedzie produkowane wiecej/lepiej/taniej co oznacza ze Polska bedzie bogatsza.

Pozatym skoro jestes socjalista i lubisz Marksa to wytlumacz co cie uprawnia do pieniedzy wypracowanych przez kogos innego. Dlaczego masz miec prawo do owocow pracy innych ludzi? Oraz skoro socjalisci uwazaja ze trzeba ograniczac wolnosc jednostki poniewaz wedlug socjalistow jednostka nie jest w stanie sama sobie oszczedzic na emeryture lub tez sama o siebie zadbac czy zdecydowac co jest dla niej dobre...... TO JAKIM CUDEM WIERZA ze te kilkadziesiat osob w rzadzie jest w stanie DECYDOWAC o wolnosci osobistej jednostek i ze zrobia to uczciwie a nie wykorzystaja tej wladzy dla wlasnych celow. Jesli wedlug socjalistow jednostka nie jest dosc rozsadna by zarzadzac wlasna wolnoscia osobista to jakim cudem jednostka moze byc dosc rozsadna by zarzadzac wolnoscia osobista milionow ludzi? Toz to jest absolutny i calkowity brak logiki jak i cala ideologia socjalizmu....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
@Imperator, ej ja tylko zapytalem o Wachock. Za to z checia wpadne tego 30 lipca.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok