Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
370 Postów
Bunia D.
(buniusia79)
Stały Bywalec
z tym trędowatym i czipsami to przegiąłeś... prawie się pospawałam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów

(szemkel)
Początkujący
OBIECUJĘ JUZ BYC GRZECZNY
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów

(szemkel)
Początkujący
W PIATEK byly moje urodziny.Wstalem o 9 i schodzilem po schodach z nadzieja ze zona przywita mnie prezentem złozy mi życzenia Niestety tak sie nie stalo ZAPOMNIALA Z TRUDEM DZIEN DOBRY ODPOWIEDZIALA.Mialem nadzieje ze choc dzieci beda pamietac jedyne co zrobily to powiedzialy ze chca kieszonkowe . Ach wyszedlem przygnebiony do pracy.Gdy wszedlem do biura sekretarka powiedziala usmiechnieta do mnie dzien dobry szefie WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN SIEDZE JUZ W PRACY KILKA GODZIN,nagle sekretarka pyta czy pojdziemy na miasto cos zjesc uczcić to swieto Tego wlasnie potrzebowalem ,poszlismy na drinka do baru.Wracajac do biura sekretarka zaproponowała byśmy juz zostawili prace i poszli do jej mieszkania Kiedy weszlismy zdjęła płaszcz i powiedziala szefie jesli nie masz nic przeciwko ide do sypialni ale zaraz bede z powrotem Po kilku minutach wyszla spowrotem niosac ogromny tort urodzinowy razem z moja zona dziećmi współpracownikami śpiewajac STO LAT!!! A JA PO PROSTU SIEDZIAŁEM NA TEJ KANAPIE.... NAGI ZAKŁADAJĄC PREZERWATYWE
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów

(szemkel)
Początkujący
Wiecie co blondynka robi w szambie? UKŁADA KLOCKI
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
szemkel napisał:
Wiecie co blondynka robi w szambie? UKŁADA KLOCKI
a wiesz kto był bohaterem wszystkich tego typu dowcipów
przed rokiem 1990
kiedy to zaczęto wprowadzać Political correctness
czyli poprawność polityczną
i przestano na murzyna mówić czarny, albo murzyn, tylko Afroamerykanin
no kto zastępował blondynkę jako wzorzec durnia
no śmiało
aha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Widzisz wszystko sie zmienia nawet kawaly.... Moze niedlugo na twoja "czesc" powstanie nowy synonim.... Do zdrajca, Judasz, Quisling etc. dojdzie dodatkowe slowo

I ludzie beda mowic o kims "A ten to taki jasta" i nie beda miec wtedy pochwal na mysli
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Dariusz Bremer
(heisenerg28)
Wiking
dlaczego srający kot na pustyni robi wielkie oczy??
bo nie ogarnia kuwety
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Imperator1988 napisał:Widzisz wszystko sie zmienia nawet kawaly.... Moze niedlugo na twoja "czesc" powstanie nowy synonim.... Do zdrajca, Judasz, Quisling etc. dojdzie dodatkowe slowo I ludzie beda mowic o kims "A ten to taki jasta" i nie beda miec wtedy pochwal na mysli
HM ...
Bardzo mądre spostrzeżenie i o dziwo bez żadnych podtekstów Kapitalistczno - pracownisiowych .
---
Czyżbyś powoli , przestawiał się mentalnie na nową funkcję w niebieskich Mundurach ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Gabryś
a jak to z tym srającym kotem jest naprawdę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@Gabriel: Nie do kazdego komentarza pasuje pisanie o kapitalizmie A nowa funkcja w niebieskim mundurze alez jak najbardziej nieogranicza uzywania wszelakich LEGALNYCH okreslen......

Conajwyzej ograniczy czas kiedy bede cos pisal na tym forum do weekendow i wieczorow.... Bo tam podobno nikomu nieprzeszkadza efektywna praca.... no i ta wielka motywacja.... tylu proletariuszy potrzebujacych påtale do sadu.... i ta satysfakcja z pracy gdy sedzia bedzie zatwierdzal "forslag til straff".... Czlowiek nie bedzie mial ochoty pojsc do domu.... przeciez trzeba zdazyc aby zadnemu sie nieprzedawnilo ani niebylo strafferabatt z okazji dlugiego oczekiwania na sprawe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok