Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Nata Transport Daniel Klein UWAŻAJCIE! - Norwegia

Czytali temat:
lukas tomczyk Dariusz Laskowski wwwww oooo marek c *** *** M K Czupakabra zArgentyny Zbyszek Z. M-IREK Tomaszek Lord Lorbiecki (1765 niezalogowanych)
3 Posty
JAGODA ROSTEK
(ROGJA)
Wiking
Chciałam sie z Wami podzielić pewnym wydarzeniem.
Tydzien temu popsul nam sie samochód, okazało sie ze potrzeba jest bardzo droga czesc. Zamowilismy używaną na allegro i szukalismy firmy, ktora dowiezie nam to do Norwegii. Cześć waży ok. 1kg... Jeden z przewozikow mial nam to juz zabrac, ale jednak przelozyl wyjazd. Oferowal max 500 kr za przywiezienie. Znalezlismy wiec innego, ktory jechal tu szybciej. Nie zapytalam o cene, gdyz zasugerowałam się pierwsza. Przesylka z allegro przyszla prosto na jego adres. Pomyslam,ze skoro juz jedzie, to moglby przywiezc mi jeszcze zimowe ubranko dla psa, ktore bylo do odebrania kulka ulic dalej od jego domu. Łącznie firma przywiozla mi dwie malutkie koperty o łącznej wadze moze 2kg, a ja musialam zaplacic za to 1000 kr... Czy waszym zdaniem to jest ok?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
ROGJA napisał:
[quote]Chciałam sie z Wami podzielić pewnym wydarzeniem.
Nie zapytalam o cene, gdyz zasugerowałam się pierwsza.

Jest O.K!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
272 Posty
Tony Clifton
(tony)
Stały Bywalec
bardzo mnie ciekawi jaka to czesc byla???

czyli co ? pewnie po otrzymaniu paczki wyszlo ze taniej kupic mozna na miejscu??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
660 Postów
R. C.
(PACIFIC)
Wyjadacz
[b]zdzira napisał:[/b
Jest O.K![/quote]

No jest O.K. ale dla przewoźnika.
Za tą cenę nie odebrał bym przesyłki
Pewnie taniej było by na miejscu kupić
Albo pocztą przesłać, trochę taniej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
109 Postów

(monia37)
Początkujący
To nie ok że robisz mu kryptoreklamę to twój błąd że nie spytałaś
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
"Nata Transport Daniel Klein UWAŻAJCIE! "
dziewczyno zmień ten tytuł Natychmiast !!!... to że nie potrafisz zadbać o swoje interesy i "nie spytałam " o cene usługi nie czyni z kogoś oszusta , a tak wygląda z tego tytułu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
272 Posty
Tony Clifton
(tony)
Stały Bywalec
bardzo droga czesc wazaca 1kg nie zasne dzis chyba jesli tego nie zgadne
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
tony napisał:
bardzo droga czesc wazaca 1kg nie zasne dzis chyba jesli tego nie zgadne w kopercie, a ubranko dla psa to druga koperta ważaca rownież kilogram.
Zapłaciłaś sporo ale to twój błąd i problem bo nie spytałaś, okradł cie? oszukał? nie!!! wiec daj człowiekowi spokój
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok