Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Suchytrol napisał:
ich zapraszam na odwiedziny ale nieodpisuja.
dodaj zdjęcie dobrej ciepłej wódeczki, ogóreczków i bigosiku
w poniedziałek się zjawią
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
Suchytrol napisał:
Pytanko?


Dostalen giro od nrk , no niby nic ale wynajmuje mieszkanie i mieszkaja w nim 4 osoby.
Nikt niema tv nikt niema kabla nikogo niebylo unas z nrk ,a tylko ja mam giro.
Jak sie tego pozbyc.


nie pozbędziesz się ich,oni są jak jakiś wirus ...ja nie korzystałam ze swego tv 1,5 roku udokumentowałam to mieszkalismy wtedy na służbowym mieszkaniu mało tego pierwszy rachunek dostałam jak korzystałam z Get i też ich nie interesowało że mam Get i opłacam a tam w kanałach jest nrk to wygladało na to że płacić mam Get+nrk to chore jest 2 razy płacić za tę samą stację,ale oni to zlali i 2 m-ce temu szef potrącił mi około 3 tyś z pensji na ich prosbę,o czym dowiedziałam się na pismie już po odtraceniu tych pieniędzy...nakie są mendy z nimi się nie wygra,nawet po odwołaniach...takze ci co nie płaca nrk to niech pamiętaja,że moga miec z pensji potrącone calusieńka sumę...kupując tu tv nie wiedziałam,ze od razu ta pijawka się przyssie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Ines Fernholc
(Tuptusiowata)
Wyjadacz
Oppland, u Nas bylo podobnie. kupilismy tv w sierpniu zeszlego roku a zaraz po 2tyg przyslali rachunek na 980 koron policzone od wrzesnia do grudnia. A dzis dostalismy kolejny rachunek. Tym razem na pol roku liczony. Bo oni robia to w dwoch ratach. A podobno jak sie spoznisz troche z zaplata to naliczaja okropnie duze sumy :O
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
Tuptusiowata napisał:
Oppland, u Nas bylo podobnie. kupilismy tv w sierpniu zeszlego roku a zaraz po 2tyg przyslali rachunek na 980 koron policzone od wrzesnia do grudnia. A dzis dostalismy kolejny rachunek. Tym razem na pol roku liczony. Bo oni robia to w dwoch ratach. A podobno jak sie spoznisz troche z zaplata to naliczaja okropnie duze sumy :O naprawdę uważac trzeba bo jak nie zapłacicie to z pensji poleci...nawet nie będziecie wiedziec kiedy...ile mi naliczyli to nie wiem,bo nie przysłali upomnienia tylko dostałam ten list,ze zamykaja sprawe jak dostałam lonn to zdziwiona byłam co to na mimusie te 3 kawałki z drobnymi a tu..prosze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
510 Postów
Iska |
(iglaczek)
Wyjadacz
ja rachunek z lipca nie zaplacilam przyszlo upomnienie w wrzesniu chyba.... to wyszlo ponad 100kr wiecej chyba. A rachunek zaplacilismy w grudniu. Teraz dostalismy kolejny na nowy rok myslalam ze beda duuuze jakies kary ale zadna nie przyszla
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Na poczatku doliczane sa tylko niewielkie kwoty za upomnienie.
Dopiero jak sprawa zostaje popchnieta do komornika i on siada na wyplate, wtedy juz sa wysokie koszty, ale to chyba kazdy wie

Sprawa abonamentu wraca jak bumerang w styczniu i lipcu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
510 Postów
Iska |
(iglaczek)
Wyjadacz
Lindemans napisał:
Na poczatku doliczane sa tylko niewielkie kwoty za upomnienie.
Dopiero jak sprawa zostaje popchnieta do komornika i on siada na wyplate, wtedy juz sa wysokie koszty, ale to chyba kazdy wie

Sprawa abonamentu wraca jak bumerang w styczniu i lipcu

dokladnie tak Im wieksza suma tym wiecej i to chyba %jest jakis....tak z bramkami bylo u nas. w wakacje przez 3tyg w PL i nie zaplacone byly to po upomnieniu przyszlo z Lindsa...cos tam i przyszlo jak bylo 500 tak chyba z 300 wiecej na takiej sumie..wiec sie nie oplaca czekac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Kamila Kam
(KamilaKam)
Wiking
Hej. Jeśli możecie to podpowiedzcie bo tak czytam te wszystkie watki i juz sama nie wiem. Dostałam TV od kolegi norwega( on placi u siebie w domu abonament).Ja wynajmuję mieszkanie( moj właściciel oplaca prawdopodobnie abonament bo tez ma TV i mamy ten sam adres zamieszkania) a ja mam u siebie TV. Mam w mieszkaniu gniazdko TV i antene ale nie podlaczona do Tv gdyz telewizora uzywam tylko i wylacznie jako rozszerzenie monitora laptopa. Od czasu do czasu ogladam weeb tv.(ale place za to) Oplacam rowniez internet i teraz moje pytanie brzmi czy musze oplacac ten abonament jesli i kolega ktory kupowal tv placi i wlasciciel tez???? dzieki za odpowiedz bo jakos sie pogubilam w tym wszystkim
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok