Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
Ruda G-da (983 niezalogowanych)
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
RadoslawPrzejczowski napisał:
Spokojnie uposledzony nie jestem 100 latwo dostac gdy jest sie kawalerem i ma sie odpowiednie zarobki nie trzeba przy tym byc uposledzonym ! Dzieki za pomoc ta wypowiedz byla sensowna

Gdzies ty dyndal i spadł?
Startlønnen z komuny jest dla młodych par/ małżeństw by pomoc w pokryciu
Wkładu własnego.o na zakup pierwszego lokum.
Mozna dostać czesc (15-20%) całkowitej kwoty.
Kawaler z dobrymi zarobkami to co najwyżej kopa w dup. Moze dostać.
A jak jest inaczej to mnie Oświęc mnie gdzie komuna co dają 100% kredytu oprocentowanego tyle co inflacja bo jadę tam i mieszkam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
RadoslawPrzejczowski napisał:
Spokojnie uposledzony nie jestem 100 latwo dostac gdy jest sie kawalerem i ma sie odpowiednie zarobki nie trzeba przy tym byc uposledzonym ! Dzieki za pomoc ta wypowiedz byla sensowna

Cos tu fantazjujesz kolego
100% dostaja tylko i wylacznie osoby uposledzone: ekonomicznie, socjalnie czy zdrowotnie.
Nie mow, ze zdrowy, mlody, dobrze zarabiajacy kawaler dostal od komuny 100% pozyczki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
Dokładnie!
Gdy my staraliśmy się o startlønn z kommune, babka na wstępie powiedziała, że o 100% mogą się ubiegać najbiedniejsi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
A może gość ma te 100% z Komuny , ponieważ dostał na zasiedlenie , gdzie Diabeł mówi Dobranoc i jest niedobór czynnych zawodowo !? .
---
Ostatnio był taki anons , gdzie Północna Gmina za Altą ! , oferowała ziemię i kredyt komunalny na zagospodarowanie , dla młodych z różnymi zawodami , nie tylko Fizycznymi .
---
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok