Witajcie, czy ktos z Was mieszka we Fredrikstad? Jesli tak, to prosze napiszcie. Mam ciekawe pytanie. Pozdrawiam, Anna
12 Lat, 8 Miesięcy temu
1 NOK
Witam . Sprzedam Vw Lt 35, przeglad wazny jeszcze ponad rok . Samochód nadaje sie np. do firmy budowlana. Odpowiem na pytania telefonicznie. Tel. 40594493. Jak nie odbieram proszę pisać.