Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

prosze o pomoc - Norwegia

Czytali temat:
Tomasz Szymanski Monika Trętowicz Weronika Trybuś (1330 niezalogowanych)
4 Posty
brzoza brzoza
(yuki01)
Wiking
witam wszystkich jestem z polski i oboje z mężem nie pracujemy mamy dwie córki od trzech miesięcy nie możemy znaleść pracy nasza sytuacja jest bardzo ciężka jeżeli znajdzie się osoba która nam pomoże w tej kwestii będę bardzo wdzięczna i proszę o kontakt pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
360 Postów

(KonkoN)
Stały Bywalec
witaj
nie obraź się ale nie ma na to szans, nie napisałaś co umiecie robić jak już to gdzie chcecie wyjechać, czy jesteście w ogóle w stanie wyjechać - kwestia finansowa oraz co jest chyba najważniejsze jest setki osób takich jak Wy więc konkurencja jest ogromna,
polecam wysyłać CV męża do form pośredniczących w znalezieniu pracy i niech on jedzie jak się uda przygotować miejsce bo w czwórkę nie będzie lekko a nawet nie będzie to realne
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
agnieszkasz napisał:
witam wszystkich jestem z polski i oboje z mężem nie pracujemy mamy dwie córki od trzech miesięcy nie możemy znaleść pracy nasza sytuacja jest bardzo ciężka jeżeli znajdzie się osoba która nam pomoże w tej kwestii będę bardzo wdzięczna i proszę o kontakt pozdrawiam



a gdzie jestescie w Polsce czy w Norwegii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
brzoza brzoza
(yuki01)
Wiking
jesteśmy w Polsce chodzi mi o to czy ktoś by nam pomógł na początek w Norwegii ja bym pojechała pierwsza lub mąż , proszę mi wierzyć nigdy nie byłam jeszcze w takiej sytuacji ale dla dzieci zrobię wszystko , wiem że mnie nikt nie zna i ciężko będzie znaleść kogoś kto nam pomoże ale próbowaliśmy już wszystkiego. pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
agnieszkasz napisał:
jesteśmy w Polsce chodzi mi o to czy ktoś by nam pomógł na początek w Norwegii ja bym pojechała pierwsza lub mąż , proszę mi wierzyć nigdy nie byłam jeszcze w takiej sytuacji ale dla dzieci zrobię wszystko , wiem że mnie nikt nie zna i ciężko będzie znaleść kogoś kto nam pomoże ale próbowaliśmy już wszystkiego. pozdrawiam


przejzyj archiwum forum ile tutaj jest postow odnosnie poszukiwania pracy. Moze sie znajdzie tutaj ktos kto zechce pomoc ale wydaje mi sie ze szanse sa bardzo male. Polacy mieszkajacy tutaj niechetnie chca pomagac sobie na wzajem a zwlaszcza rodakom ktorzy pisza z Polski. Zycze powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Stały Bywalec
Cześć czy moglibyście się odchrzanić od moich dzieci?! Niczym nie różnią się od Waszych,dlaczego chcecie zabierać im chleb i warunki do życia?
Jak sobie to wyobrażacie? jesteście w trudnej sytuacji i upoważnia Was to to zabierania innym??
Czy nie rozumiecie?
Jest oczywistym że pod słowem <jakąkolwiek pracę> kryję się też <za jakiekolwiek> pieniądze, i w jakichkolwiek warunkach.Dlaczego schodzicie poniżej poziomu chodnika jeśli w NO nikt tego od Was nie wymaga,ani w żadnym innym cywilizowanym kraju.
Tworzycie sytuacje że dla dobra swoich dzieci jesteście w stanie poświęcić moje?! Czy Wy się słyszycie?
Nie rozumiecie że robicie właśnie to?!?
Rozmywa się Wam ta sytuacja w tysiącach takich samych spraw? chcecie być polskimi śmieciami na norweskim chodniku? dlaczego innych też macie zamiar ściągnąć do chodnika? marzy się powrót do socjalizmu,wszystkim po równo? Ale dziadom tylko za pewne,bo PAN Was psem i sądem poszczuje,jemu boicie się bruździć.
Dlaczego nie możecie przedstawić się swoimi kwalifikacjami zawodowymi wraz z doświadczeniem? dlaczego nie jesteście już po kursie j.norweskiego lub w trakcie? dlaczego omijacie te podstawowe sprawy do godnego startu i zaczynacie od poziomu chodnika??

Przyjeżdża 10-ciu desperatów z PL,jeden ukredytowany,drugi goły alkoholik,trzeci permanentnie bezrobotny,czwarty ma za dużo dzieci itd. żaden nawet nie otworzył internetu żeby się pochylić nad ogłoszeniami z NO,bo uznaje tylko taką pracę która jest <załatwiona>,koniecznie na czarno,i koniecznie z pokłonami wdzięczności z jego strony,żaden też nie przejmuje się językiem,a co tam,może być niemową z pretensjami do wszystkich tylko nie do siebie. I co się teraz dzieje ? Wciągają w swoje szambo ludzi którzy poświęcili swój wolny czas na szukanie info w necie,którzy chodzili na kursy,mają lata doświadczenia zawodowego,nadal się dokształcają,mają też i rodziny,też i dzieci !
Ale to przecież nie Wasze dzieci...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
balum napisał:
Cześć czy moglibyście się odchrzanić od moich dzieci?! Niczym nie różnią się od Waszych,dlaczego chcecie zabierać im chleb i warunki do życia?
Jak sobie to wyobrażacie? jesteście w trudnej sytuacji i upoważnia Was to to zabierania innym??
Czy nie rozumiecie?
Jest oczywistym że pod słowem <jakąkolwiek pracę> kryję się też <za jakiekolwiek> pieniądze, i w jakichkolwiek warunkach.Dlaczego schodzicie poniżej poziomu chodnika jeśli w NO nikt tego od Was nie wymaga,ani w żadnym innym cywilizowanym kraju.
Tworzycie sytuacje że dla dobra swoich dzieci jesteście w stanie poświęcić moje?! Czy Wy się słyszycie?
Nie rozumiecie że robicie właśnie to?!?
Rozmywa się Wam ta sytuacja w tysiącach takich samych spraw? chcecie być polskimi śmieciami na norweskim chodniku? dlaczego innych też macie zamiar ściągnąć do chodnika? marzy się powrót do socjalizmu,wszystkim po równo? Ale dziadom tylko za pewne,bo PAN Was psem i sądem poszczuje,jemu boicie się bruździć.
Dlaczego nie możecie przedstawić się swoimi kwalifikacjami zawodowymi wraz z doświadczeniem? dlaczego nie jesteście już po kursie j.norweskiego lub w trakcie? dlaczego omijacie te podstawowe sprawy do godnego startu i zaczynacie od poziomu chodnika??

Przyjeżdża 10-ciu desperatów z PL,jeden ukredytowany,drugi goły alkoholik,trzeci permanentnie bezrobotny,czwarty ma za dużo dzieci itd. żaden nawet nie otworzył internetu żeby się pochylić nad ogłoszeniami z NO,bo uznaje tylko taką pracę która jest <załatwiona>,koniecznie na czarno,i koniecznie z pokłonami wdzięczności z jego strony,żaden też nie przejmuje się językiem,a co tam,może być niemową z pretensjami do wszystkich tylko nie do siebie. I co się teraz dzieje ? Wciągają w swoje szambo ludzi którzy poświęcili swój wolny czas na szukanie info w necie,którzy chodzili na kursy,mają lata doświadczenia zawodowego,nadal się dokształcają,mają też i rodziny,też i dzieci !
Ale to przecież nie Wasze dzieci...

TYLKO SIĘ NIE ZESRAJ ...!!! .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
agnieszkasz napisał:
witam wszystkich jestem z polski i oboje z mężem nie pracujemy mamy dwie córki od trzech miesięcy nie możemy znaleść pracy nasza sytuacja jest bardzo ciężka jeżeli znajdzie się osoba która nam pomoże w tej kwestii będę bardzo wdzięczna i proszę o kontakt pozdrawiam
to tak na litosc czyli????
dla ludzi nieporadnych zyciowo jest powiatowy urzad pracy w polsce....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
musicie głosować na Jarosława Kaczyńskiego
on mówi, że jak zostanie premierem to stworzy milion i jeszcze 200 tysięcy nowych miejsc pracy
nawet jeśli kłamie
to na pewno przynajmniej wojnę wypowie Niemcom albo Rosji
i będzie lepiej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Stały Bywalec
Sytuacja z przed kilku dni-Norweg poszukuje czterech ludzi do firmy,czterech słowian,prosi o pomoc,jasno się określiłem że nie ma takiej możliwości,czyli że nie ma takiej możliwości żebym sobie ściągał kłopoty na głowe-bo do tego się to sprowadza jeśli nie jest się urodzonym hujem.
Rozmowa więc oparła się głównie o to ile powinni dostać na miesiąc żeby było dobrze,moja sugestia to 20k + na początek na czysto,Norweg na to czy jestem pewny że to będzie dobrze? - tak,na początek tak.
Po kilku dniach przychodzi do mnie z wytrzeszczem oczu i oznajmia że znalazł ekipe słowian którzy na Jego zapytanie w ich kierunku-ile chcą na miesiac? odparli zgodnie że 10 000,dziesięć tysięcy koron norweskich bez limitu godzin!!!!!!
Do tego upierali się że chcą na czarno!!!!!!!!!
Przyznam że tego nie kumię,o co chodzi z tym? pewnie po orce 24/24 h chcą się wyszaleć w ojczyznie czytaj przechlać wszystko i nie chcą być tym czasie związani jakimiś kontraktami,później znowu się przyjedzie i podejmie <jakąkolwiek> prace.
Wyjaśniam dla tych co nie pojęli;
-Norweg chciał płacić na tira gorzały co mięsiąc plus kasa na urlop i na przyszłą emeryturę,słowianin nie chciał tego tira,mówi że dostawczak wystarczy a kase za urlop i na emeryture oddaje Norwegowi gratis żeby tylko Ten go za to kochał i pamiętał o nim następnym razem.

Jak to nazwać?
-debilizm?
-kretynizm?
-samounicestwienie?
-zezwięrzęcenie?

Co takie HUJE robią?
Niszczą wszystko i wszystkich w NO,w PL i gdzie się tylko pokażą.
Dlaczego chcecie zniszczyć tutejsze warunki? Jak można chcieć dobrobytu jednocześnie niszcząc go? Wystarczy Wam kromka chleba z masłem i status niewolnika i śmiecia??
Rynek pracy to naczynia połączone,Wy dostaniecie 30 kr/h to ktoś inny straci pracę,i jego dzieci będą głodne.
To jest ok???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok