Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
(2934 niezalogowanych)
145 Postów
Zenek Sprochenek
(Optimus_Anihilacja)
Stały Bywalec
wipnetart napisał:
Po Tobie kolego widać, że raczej masz inne cechy narodowe jak: plotkarstwo i niepotrzebne wkładanie nosa w nie swoje sprawy. Ja wiem jaki jestem i czego szukam, a swoje złote rady zostaw dla swoich kolesi.

Gdybys gamoniu zamiast ciagle budowac cokolwiek poczytal, to bys z pewnoscia wiedzial, ze jezyk ludzki rowinal sie dzieki plotkowaniu! Na ta czynnosc ludzie w nieformalnych grupach przeznaczaja ok 80% swojego zycia towarzyskiego. Plotki sa substytutem iskania u naczelnych i pomagaja w zaciesnianiu wiezi spolecznych.
Odeslabym cie do prac fajnych antropologow, ale mniemam, zes za glupi na lekture.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
wipnetart napisał:
Wszystko co robię, czyli czego się podejmuje staram się robić z najwyższą starannością. Czyli jeśli dostanę propozycję której nie podołam, po prostu się nie podejmę. Myślę, że motoryzacja, budowlanka, wszelaki kontakt z klientem. Pozdrawiamale z jakim klyjentem? polskim? moze browar, fajki wódka...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(wipnetart)
Wiking
Czy tylko na tym forum siedzą tacy durnie jak ten z jajami na zdjęciu? Czy jest też tu ktoś normalny?? Szkoda słów jacy Polacy są gościnni, tylko szkoda, że jak wyjedzie i wydaje mu się że jest kimś to sprzedałby własną matkę.... Przykre to jest, że tacy jak Optimus_Anihilacja czy AndersB siedzą i piszą jakieś bzdury których nikt normalny nie będzie czytał. Napisałem, że chętnie podejmę pracę i jak ktoś ma coś konkretnego do zoferowania czy też chciałby pomóc w tym temacie to niech napisze. A tym dwóm durniom już dziękujemy.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Zenek Sprochenek
(Optimus_Anihilacja)
Stały Bywalec
wipnetart napisał:
Czy tylko na tym forum siedzą tacy durnie jak ten z jajami na zdjęciu? Czy jest też tu ktoś normalny?? Szkoda słów jacy Polacy są gościnni, tylko szkoda, że jak wyjedzie i wydaje mu się że jest kimś to sprzedałby własną matkę.... Przykre to jest, że tacy jak Optimus_Anihilacja czy AndersB siedzą i piszą jakieś bzdury których nikt normalny nie będzie czytał. Napisałem, że chętnie podejmę pracę i jak ktoś ma coś konkretnego do zoferowania czy też chciałby pomóc w tym temacie to niech napisze. A tym dwóm durniom już dziękujemy.....

I tu sie mylisz durniu. Mnie ktos tam bedzie czytal, gdy na tym forum sluch o tobie zaginie. Jestes juz pewnie setnym, co przepowiada mi upadek, niemniej jak dotad nic sie nie zmienilo.
sio
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
222 Posty
Pawel Kiełbasa
(Purii_id)
Stały Bywalec
wipnetart napisał:
Ja wiem jaki jestem i czego szukam, (...)


Niewątpliwie tak jest, tyle, że zapomniałeś- badz też nie wiesz-, iż Norwegia to nie Polska, więc lepiej się najpierw czegoś dowiedzieć o kraju, w którym zamierza się szukać pracy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
wipnetart napisał:
Witam mam 37 lat, mieszkam pod Krakowem, szukam pracy w Norwegii. Wybudowałem 2 domy swój i rodziców, własnymi rękami wraz z wykończeniówką, kafelki, konstrukcje, gładzie itp. nie są dla mnie problemem. Moja pasja to motoryzacja i wszystko ci się z nią wiąże. W tej branży również odnalazłbym się.
Jak na moj gust, to wyglada, ze radzisz sobie w Polsce lepiej niz przecietnie. I to prawdopodobnie w zawodach niezwiazanych z twoim wyksztalceniem.

Zeby dobrze zarabiac w Norwegii, to trzeba wykonywac prace, na ktore ma sie papier.
Bez papieru mozna pracowac za najnizsza stawke na budowie, a o pracy mechanika samochodowego (nawet pomocnika) to mozna zapomniec.
Po prostu w Norwegii papier bardzo sie liczy i jezeli chce sie miec troche inna prace niz pracownika niewykwalifikowanego, to trzeba miec na to papier potwierdzajacy wyksztalcenie.

I nie pisze tego zlosliwie, ale taka jest prawda. W Polsce liczy sie zlota raczka i osoba co umie wszystko. W Norwegii uwaza sie, ze osoba co umie wszystko w gruncie rzeczy nie umie nic i kazde umiejetnosci musza byc potwierdzone papierem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Elise napisał:
wipnetart napisał:
Witam mam 37 lat, mieszkam pod Krakowem, szukam pracy w Norwegii. Wybudowałem 2 domy swój i rodziców, własnymi rękami wraz z wykończeniówką, kafelki, konstrukcje, gładzie itp. nie są dla mnie problemem. Moja pasja to motoryzacja i wszystko ci się z nią wiąże. W tej branży również odnalazłbym się.
Jak na moj gust, to wyglada, ze radzisz sobie w Polsce lepiej niz przecietnie. I to prawdopodobnie w zawodach niezwiazanych z twoim wyksztalceniem.

Zeby dobrze zarabiac w Norwegii, to trzeba wykonywac prace, na ktore ma sie papier.
Bez papieru mozna pracowac za najnizsza stawke na budowie, a o pracy mechanika samochodowego (nawet pomocnika) to mozna zapomniec.
Po prostu w Norwegii papier bardzo sie liczy i jezeli chce sie miec troche inna prace niz pracownika niewykwalifikowanego, to trzeba miec na to papier potwierdzajacy wyksztalcenie.

I nie pisze tego zlosliwie, ale taka jest prawda. W Polsce liczy sie zlota raczka i osoba co umie wszystko. W Norwegii uwaza sie, ze osoba co umie wszystko w gruncie rzeczy nie umie nic i kazde umiejetnosci musza byc potwierdzone papierem.


On to samo napisal na roznych forach...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
I wszedzie wilki ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
w sumie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
wipnetart napisał:
Czy tylko na tym forum siedzą tacy durnie jak ten z jajami na zdjęciu? Czy jest też tu ktoś normalny?? Szkoda słów jacy Polacy są gościnni, tylko szkoda, że jak wyjedzie i wydaje mu się że jest kimś to sprzedałby własną matkę.... Przykre to jest, że tacy jak Optimus_Anihilacja czy AndersB siedzą i piszą jakieś bzdury których nikt normalny nie będzie czytał. Napisałem, że chętnie podejmę pracę i jak ktoś ma coś konkretnego do zoferowania czy też chciałby pomóc w tym temacie to niech napisze. A tym dwóm durniom już dziękujemy.....
ze swoim lamanym angielskim szukasz pracy z klientem w kraju gdzie jezykiem urzedowym jest norweski....
bardzo to madre co robisz.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok