Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Szukam kogoś życzliwego, pomoc za pomoc - Norwegia

Czytali temat:
(1028 niezalogowanych)
1 Post
Basia K.
(Merida)
Wiking
Witam

Szukam kogoś życzliwego, kto da mi dach nad głową i wyżywienie do czasu, kiedy nie znajdę pracy w Norwegii . W zamian mam do zaoferowania swoją pomoc - prace domowe (pranie, sprzątanie, gotowanie). Interesują mnie okolice Oslo.

Do Norwegii przyjadę w ciemno, (nie mam tu znajomych, więc liczę na nieznajomych). Już widziałam tu podobny wpis („Szukam sponsora”), mam nadzieję, że znajdzie się ktoś chętny do pomocy.

Coś o mnie: Miła, łagodnie usposobiona młoda kobieta (27 l.), szczupłej budowy ciała, wesoła i energiczna. Dobrze gotuję (preferuję dania kuchni indyjskiej, ale umiem też inne dania).

Będę szukać pracy jakiejkolwiek na początek by tylko móc się samodzielnie utrzymać. (Podejrzewam, że nie będzie mi łatwo, bo nie znam norweskiego).

Jeżeli sobie dobrze radzisz może zechcesz się tym podzielić przez jakiś czas… Będę wdzięczna za pomoc i kontakt

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
coś ty
oni wolą owcę na pastwisku za darmo
niż w dziewczynę zainwestować
chociaż gotować nie umie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
144 Posty
Jan Kowalski
(333)
Stały Bywalec
Jasta a Ty ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
taa
jeszcze drewno do lasu wozić
skóra, komóra, czarne okulary i łańcuch
w zupełności wystarczą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
dopisz maila to i niezalogowani moze odpisza
a i zawod jakis masz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
77 Postów
Początkujący
Ludzie to maja tupet...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Hmmm jak na moj gust to jakos tak z 3 lata za duzo

Pozatym mieszkanie mam na koncu swiata a nie w Oslo i do tego wymagane kwalifikacje to picie trunku ze mna w weekend a nie tam gotowanie. W sklepie sa gotowce do wrzucenia do mikrofalowki albo do garnka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
chce mieszkac za darmo.. zdjecie cyckow niech wrzuci to chetni od razu sie znajda...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
18-24 zapraszam mieszkanie mam, wodka jest, piwo jest, lodowka pelna jest, kraniec swiata jest . Tylko nie brzydkie

A piwo i wodke to stawiam kazdemu polakowi na koncu swiata ktory zechce sie w weekend napic po Slowiansku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Imperator1988 napisał:A piwo i wodke to stawiam kazdemu polakowi na koncu swiata ktory zechce sie w weekend napic po Slowiansku
Nie bądź taki rozrzutny , bo się nie opędzisz od Krajanów !!! .
---

I jeszcze kolejka się ustawi , a co niektórzy , założą Listy społeczne , coby nikt z poza kolejki nie wtranżolił się , na krzywy ryj ...!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok