Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(1828 niezalogowanych)
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Nie nudzi Ci sie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
Karol.Ky napisał:
Nie nudzi Ci sie?

A co tu niby robie? Ale skonczmy te uprzejmosci. Nie dogadamy sie raczej, ale zbyt lubilem twoje komenty na temat sztuki i nauki by teraz ci "jechac" Proponuje sie rozejsc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Wacek1 napisał:
Karol.Ky napisał:
Nie nudzi Ci sie?

A co tu niby robie? Ale skonczmy te uprzejmosci. Nie dogadamy sie raczej, ale zbyt lubilem twoje komenty na temat sztuki i nauki by teraz ci "jechac" Proponuje sie rozejsc.


A z jakiej racji masz mi teraz jechac?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
Karol.Ky napisał:
Wacek1 napisał:
Karol.Ky napisał:
Nie nudzi Ci sie?

A co tu niby robie? Ale skonczmy te uprzejmosci. Nie dogadamy sie raczej, ale zbyt lubilem twoje komenty na temat sztuki i nauki by teraz ci "jechac" Proponuje sie rozejsc.


A z jakiej racji masz mi teraz jechac?


Chocby z takiej, zeby - jak to nazwales - pozbyc sie frustracji, ktora mnie przeciez cechuje.
W ten sposob moge przeciez pozowac na erudyte lub wykazac swoja wyzszosc( jak to ciekawie ujales). Powodow jest wiele a kazdy wlasciwy, z uwagi na to, ze nic mnie nie powinno powstrzymywac przed takim zachowaniem.
Przeciez jak osobnik "notorycznie cytujacy z sieci" jedynie w ten sposob moge sie dowartosciowac.
Zamominam jednak o jednym, ze dowartosciowuje jedynie swojego avatara, bo mnie przeciez nikt nie zna. Ciekawe, czy z punktu widzenia psychologii moze to w jakis sposob dowartosciowac mnie rowniez w realu? Inaczej to nie ma sensu, gdyz dzialanie obliczone na poklask dla awatara jest bezzasadne.
Znasz juz odpowiedz na pytanie ktore sobie zadales?To taka wirtualna abberacja ( tez pewnie z netu)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
222 Posty
Pawel Kiełbasa
(Purii_id)
Stały Bywalec
SYLWIA_W napisał:
Wysłałem już ogromną ilość podań, i na razie nic może przyczyna jest w tym, że nie znam norweskiego, ale za to doskonale znam angielski, sam nie wiem, w dodatku mam ogromne doświadczenie.


Przyjedz tu na tydzień, dwa; rozglądnij się i poroznoś cv wraz z listem motywacyjnym. Tutaj prócz doświadczenia i kwalifikacji liczy się również (a może przede wszystkim?) charakter .

Często muszą Cię najpierw "zobaczyc" by pózniej Cię móc zatrudić .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Sylwia W
(SYLWIA_W)
Wiking
Dziękuję za radę i zainteresowanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok