Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

nowa w norwegii - Norwegia

Czytali temat:
Ona k (1059 niezalogowanych)
2 Posty
b sz
(b0986)
Wiking
witam serdecznie na wakacje kiedy corka skonczy szkole w polsce wyjezdzam do norwegii do meza i zaczynamy tam nowe zycie z tego tez powodu chcialabym poznac kilka opini na temat tej mrocznej instytucji barnevernet bo cholernie sie tego boje mam 2 wspanialych dzieci i umarlabym gdyby im sie cos stalo czy ma ktos jakies opinie na ten temat bardzo prosze o dpowiedz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Anita Suchorowska
(Anita_21)
Wiking
Hej spokojnie...to nie jest tak jak zostało to przedstawione w telewizjii. Jeśli bedziesz normalnie opiekowac sie dziećmi nic ci nie grozi. Normalnie to znaczy nie straszyć, nie bić itd.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
O kurna zara bedzie ze tu bezprawie
Spoko jak mata robotę mieszkanie i nic nie kombinujecie to jest ok
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Anita Suchorowska
(Anita_21)
Wiking
Raczej tak...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
Anita_21 napisał:
Hej spokojnie...to nie jest tak jak zostało to przedstawione w telewizjii. Jeśli bedziesz normalnie opiekowac sie dziećmi nic ci nie grozi. Normalnie to znaczy nie straszyć, nie bić itd.
tz ,że jak nie jest...o których ludzi ci chodzi lub...inaczej co masz na mysli piszac-to nie jest tak jak zostało przedstawione...
bo ja wiem i myslę,że 90% tego co zostało przedstawione i co mówiła p.Witoszek jest prawdą...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
b0986 napisał:
witam serdecznie na wakacje kiedy corka skonczy szkole w polsce wyjezdzam do norwegii do meza i zaczynamy tam nowe zycie z tego tez powodu chcialabym poznac kilka opini na temat tej mrocznej instytucji barnevernet bo cholernie sie tego boje mam 2 wspanialych dzieci i umarlabym gdyby im sie cos stalo czy ma ktos jakies opinie na ten temat bardzo prosze o dpowiedz
Na twoim miejscu zapoznałabym się z prawem BV,który jet tu na forum po polsku....moim zdaniem nikt tu doradzić ci nie moze,bo ty sama najlepiej wiesz,jak jest u ciebie w domu,jakie są relacje twoje z dziecmi i mezem etc...poczytaj sobie zasady wychowania dzieci w Norge a wtedy będziesz wiedziała co moze musicie u was zmieni a co moze zostac...mysle,ze tak będzie najlepiej,bo kazdy wychowuje w PL dzieci inaczej a tutaj trzeba je wychowywac według praw jakie obowiązują...pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
252 Posty
Kaśka N.
(factorytka)
Stały Bywalec
oppland napisał:
Anita_21 napisał:
Hej spokojnie...to nie jest tak jak zostało to przedstawione w telewizjii. Jeśli bedziesz normalnie opiekowac sie dziećmi nic ci nie grozi. Normalnie to znaczy nie straszyć, nie bić itd.
tz ,że jak nie jest...o których ludzi ci chodzi lub...inaczej co masz na mysli piszac-to nie jest tak jak zostało przedstawione...
bo ja wiem i myslę,że 90% tego co zostało przedstawione i co mówiła p.Witoszek jest prawdą...


Pamiętaj że prawda zawsze lezy gdzieś po środku.

W Polsce za mniejsze winy dzieci zabierają... wiec luzz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
factorytka napisał:
oppland napisał:
Anita_21 napisał:
Hej spokojnie...to nie jest tak jak zostało to przedstawione w telewizjii. Jeśli bedziesz normalnie opiekowac sie dziećmi nic ci nie grozi. Normalnie to znaczy nie straszyć, nie bić itd.
tz ,że jak nie jest...o których ludzi ci chodzi lub...inaczej co masz na mysli piszac-to nie jest tak jak zostało przedstawione...
bo ja wiem i myslę,że 90% tego co zostało przedstawione i co mówiła p.Witoszek jest prawdą...


Pamiętaj że prawda zawsze lezy gdzieś po środku.

W Polsce za mniejsze winy dzieci zabierają... wiec luzz

nie wiem za co w PL zabierają dzieci,bo wychowałam dwoje chłopaków,a byli od cholery i nikt mi ich nie zabrał...teraz dorosli już faceci i sami mi mówią,ze to co odwalali tutaj by nie przeszło...wiec nigdzie w domach nie jest idealnie,choćbyśmy chcieli i czasami nie wiem jak się starali...i mnie np wkurza jak pisze ktos,ze idealnie wychowuje dzieci a u nich w domu jest idylla...nie uwierzę...nie ma takiego domu,nawet monarcha sie kłóci między sobą czy inne podobne rzeczy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
wszystko zalezy do jakiej kommuny pojedziesz
w jednej za spoznianie sie do szkoly wkracza BV
a w innej nawet nie rusza tylka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
138 Postów

(Margaret1975)
Stały Bywalec
b0986 napisał:
witam serdecznie na wakacje kiedy corka skonczy szkole w polsce wyjezdzam do norwegii do meza i zaczynamy tam nowe zycie z tego tez powodu chcialabym poznac kilka opini na temat tej mrocznej instytucji barnevernet bo cholernie sie tego boje mam 2 wspanialych dzieci i umarlabym gdyby im sie cos stalo czy ma ktos jakies opinie na ten temat bardzo prosze o dpowiedz


Przyjezdzaj. Nie sluchaj zastraszen. Dzieci beda miec lepiej niznw PL. Niestety . Niestety bo szkoda ,ze rzad w PL nic nie zrobil i nic nie zrobi by zylo sie godnie.

Nie sluchaj o BV az tak strasznych rzeczy. Albo filmy itp.
Bez komentarza. Nie chce rozwijac watku bo po co. Zaraz bedzie mnistwo innych opini od tych co nie mieli nic wspolnego na swojej drodze z BV.

Ja mam do przedszkola 50metrow. A wiesz dlaczego? Bo poprosilam BV o pomoc i nie tylko. Ide do pracy i przedszkole mam rzut beretem , fajnie nie.

Pozdrawiam i przyjezdzaj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok