Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

netthandelen - Norwegia

Czytali temat:
(434 niezalogowanych)
252 Posty
Kaśka N.
(factorytka)
Stały Bywalec
Czy ktoś kupował meble lub inne przedmioty dr.Lykke na netthandelen.no?

Jakość pierwsza czy ostatnia ?

No i najważniejsze, od kiedy to za odbiór osobisty trzeba 500NOK zabecelować?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Te 500,- to pewnie zeby miec pewnosc, ze zawsze cos zarobia, bo z aukcjami to roznie bywa, moze pojsc za wiele, a moze pojsc za nic.
Osobiscie nigdy nic tam nie kupowalam, bo uwazam, ze to taki sobie inters od nich kupic.
Towary czesto ida za wiecej niz w sklepie lub za cene podobna jak w sklepie. A zwrocic towaru pewnie nie mozna, bo to aukcja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
252 Posty
Kaśka N.
(factorytka)
Stały Bywalec
No i 3/4 rzeczy to takie barachło ale zainteresował mnie ten dr.Lykke. Firma dość znana ale czy to nie są odpady to nie mam pojęcia, zdjęcie pokazowe =oczywiście katalogowe.

W zeszlym roku mieli fajne amerykańskie grille, ludzie kupowali na potege tylko po to żeby zaraz na finn je odsprzedać, te akurat były porządne i w dobrej cenie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok