Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
1635 Postów
Maniak
mala86 napisał:
BiZi napisał:
mala86 napisał:
BiZi napisał:
mala86 napisał:
Dokładnie. Ja tez sie cieszę. Bo jak widać po tym forum sam margines!!!!
A pozniej sie dziwią znajomi ze wstydzę sie przyznać ze jestem z Polski jak widze i słyszę te buractwo to az żal !!!!!!! Nie dość ze to wyglada jak oblesne prosie to i z zachowania niczym sie od świni nie różni. Także Wy tu wszyscy : Bobki , Bzibki itp itd jesteście i z wyglądu i z zachowania chamami,prostakami itp itd!


przynajmniej nie wygladamy jak bulgarskie tirowki......







Nie wiem czemu puszesz "nie wygladamy". W l.mn skoro to przede wszystkim tyczyło Ciebie!!!!!
Jestes typowym Poltunem -spasiony i bezczelny na maxa. Po zatym jakbyś był bystry zauważył bys ze inni tzn wczesniejsi maja konta anonimowe bez zdjęć.
A co do tych tirówek to nie szczyć sie ze masz takie doświadczenia miłosne......


Bulgarska tirowko-jestem bezczelny cham..zgadza sie i fajnie mi z tym, ale z tym spasionym to sie nie zgodze...zmien okulary.....

To nie sa doswiadczenia milosne.....twoje "siostry" bulgarki przesiaduja przy porcie...czeesto je widze jak jade do pracy.....








Mam odruchy wymiotne jak patrzę na twoja brodata POLSKĄ GĘBĘ!!!! Jestes przykładem PiSowca krecisz afery i tylko czekasz zeby kogoś upokorzyć i szczekasz tutaj za 10!!!!!


to juz do pisu mnie zapisalas? ja bezpartyjny jestem....

a kogo ja niby upokarzam? prawde pisze........
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
mala86 napisał:
BiZi napisał:
mala86 napisał:
brzydal napisał:
...a

ty mala

co? swinie ci

sie nie podobaja

a schabowe wpierdalasz !!!



Schabowym nie pogardzę, ALE ŚWINIE OMIJAM SZEROKIM ŁUKIEM. A ty Brzydal gustujesz w świniach? No jakos mnie to nie dziwi .... Tak to juz z Wami jest. Szczekacie tylko jak małe kundle a jak przychodzi co do czego potkulacie ogony....



masz prawo miec taka opinie ale pamietaj - Oslo wbrew pozorom jest malym miastem.....mozesz sie kiedys o tym nieprzyjemnie przekonac.....







Ty jestes głuszy niż myslalam. A co racja to racja Oslo jest nie na pozór lecz naprawde bardzo małe i co rusz widze Franków Jankow Zenkow z 10 km widać ze idzie obleśny polakier twojego pokroju buraku!!!!!!


hmmm ciekawe rzeczy piszesz.....zazwyczaj ludzie nie biora mnie za Polaka...dziekuje

a co to "polakier" ? jakies nowe slownictwo wiejskiej mlodziezy w Oslo?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Alicja ........
(alutka1)
Wiking
BiZi napisał:
mala86 napisał:
BiZi napisał:
mala86 napisał:
BiZi napisał:
mala86 napisał:
Dokładnie. Ja tez sie cieszę. Bo jak widać po tym forum sam margines!!!!
A pozniej sie dziwią znajomi ze wstydzę sie przyznać ze jestem z Polski jak widze i słyszę te buractwo to az żal !!!!!!! Nie dość ze to wyglada jak oblesne prosie to i z zachowania niczym sie od świni nie różni. Także Wy tu wszyscy : Bobki , Bzibki itp itd jesteście i z wyglądu i z zachowania chamami,prostakami itp itd!


przynajmniej nie wygladamy jak bulgarskie tirowki......







Nie wiem czemu puszesz "nie wygladamy". W l.mn skoro to przede wszystkim tyczyło Ciebie!!!!!
Jestes typowym Poltunem -spasiony i bezczelny na maxa. Po zatym jakbyś był bystry zauważył bys ze inni tzn wczesniejsi maja konta anonimowe bez zdjęć.
A co do tych tirówek to nie szczyć sie ze masz takie doświadczenia miłosne......


Bulgarska tirowko-jestem bezczelny cham..zgadza sie i fajnie mi z tym, ale z tym spasionym to sie nie zgodze...zmien okulary.....

To nie sa doswiadczenia milosne.....twoje "siostry" bulgarki przesiaduja przy porcie...czeesto je widze jak jade do pracy.....








Mam odruchy wymiotne jak patrzę na twoja brodata POLSKĄ GĘBĘ!!!! Jestes przykładem PiSowca krecisz afery i tylko czekasz zeby kogoś upokorzyć i szczekasz tutaj za 10!!!!!


to juz do pisu mnie zapisalas? ja bezpartyjny jestem....

a kogo ja niby upokarzam? prawde pisze........






Co za namolny typ no!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
mala86 napisał:
BiZi napisał:
mala86 napisał:
BiZi napisał:
mala86 napisał:
BiZi napisał:
mala86 napisał:
Dokładnie. Ja tez sie cieszę. Bo jak widać po tym forum sam margines!!!!
A pozniej sie dziwią znajomi ze wstydzę sie przyznać ze jestem z Polski jak widze i słyszę te buractwo to az żal !!!!!!! Nie dość ze to wyglada jak oblesne prosie to i z zachowania niczym sie od świni nie różni. Także Wy tu wszyscy : Bobki , Bzibki itp itd jesteście i z wyglądu i z zachowania chamami,prostakami itp itd!


przynajmniej nie wygladamy jak bulgarskie tirowki......







Nie wiem czemu puszesz "nie wygladamy". W l.mn skoro to przede wszystkim tyczyło Ciebie!!!!!
Jestes typowym Poltunem -spasiony i bezczelny na maxa. Po zatym jakbyś był bystry zauważył bys ze inni tzn wczesniejsi maja konta anonimowe bez zdjęć.
A co do tych tirówek to nie szczyć sie ze masz takie doświadczenia miłosne......


Bulgarska tirowko-jestem bezczelny cham..zgadza sie i fajnie mi z tym, ale z tym spasionym to sie nie zgodze...zmien okulary.....

To nie sa doswiadczenia milosne.....twoje "siostry" bulgarki przesiaduja przy porcie...czeesto je widze jak jade do pracy.....








Mam odruchy wymiotne jak patrzę na twoja brodata POLSKĄ GĘBĘ!!!! Jestes przykładem PiSowca krecisz afery i tylko czekasz zeby kogoś upokorzyć i szczekasz tutaj za 10!!!!!


to juz do pisu mnie zapisalas? ja bezpartyjny jestem....

a kogo ja niby upokarzam? prawde pisze........






Co za namolny typ no!!!!!


irytujacy... , wejdz na czat, bedziesz mogla mi porzucac "live"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Alicja ........
(alutka1)
Wiking
hmmm ciekawe rzeczy piszesz.....zazwyczaj ludzie nie biora mnie za Polaka...dziekuje



Co racja to racja troche podchodzisz pod Rumuna nawet z zachowania gonisz dziada a ten i tak nie rozumie!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
mala86 napisał:
hmmm ciekawe rzeczy piszesz.....zazwyczaj ludzie nie biora mnie za Polaka...dziekuje



Co racja to racja troche podchodzisz pod Rumuna nawet z zachowania gonisz dziada a ten i tak nie rozumie!!!!!!



rasistko, masz cos do Rumunow? mam kolege Rumuna, bardzo inteligentny czlowiek.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Alicja ........
(alutka1)
Wiking
Uprzejmie Cie wstretny chamie informuje ze koncze ta dyskusje. Co chciałam napisać napisałam i nie ma sensu tracić na Ciebie czasu bo widać ze to cie buduje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Alicja ........
(alutka1)
Wiking
BiZi napisał:
mala86 napisał:
hmmm ciekawe rzeczy piszesz.....zazwyczaj ludzie nie biora mnie za Polaka...dziekuje



Co racja to racja troche podchodzisz pod Rumuna nawet z zachowania gonisz dziada a ten i tak nie rozumie!!!!!!



rasistko, masz cos do Rumunow? mam kolege Rumuna, bardzo inteligentny czlowiek.....




O swój swojego broni. Przybij sobie piątkę z Rumunem i razem idźcie pod kościół!
A nie myslales w przyszłości o zmianie obywatelstwa? Choc jednego papudraka było by mniej w rejestrze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
mala86 napisał:
Uprzejmie Cie wstretny chamie informuje ze koncze ta dyskusje. Co chciałam napisać napisałam i nie ma sensu tracić na Ciebie czasu bo widać ze to cie buduje.


dzieki za komplement

tez pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok