Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(1422 niezalogowanych)
485 Postów

(4altee)
Wyjadacz
Ale cichutko na forum,kurfa nic sie niedzieje,jakas zalobe macie,czy po Papiezu placzecie.Przeciez tyle dobra rozsial po swiecie,nie ma juz wojen,kochaja Polakow wszedzie,muzulmanie sa dla nas bracmi.Rzesze Polakow wracaja do ojczyzny,Smolensk??To nam sie zdawalo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
252 Posty

(d4acool)
Stały Bywalec
Wiiiitaaaaam....Kto chetny,zeskurwa jegomaciek,na jakies popierdolone bitki????Juz mnie wkorwiacie,ze niby tacy grzeczni,mientcy,slodcy i pachnacy.Co jest koorwa,bez jaj jestescie???Gdzie jakies obruszone damulki na caly ten zgielk???Pytaaam???Ide posluchac kinga dajmonda,albo zajebie w plejer metaalike,niech sasiedzi szczezna jebane kurwapedaly
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
252 Posty

(d4acool)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
4altee napisał:
Ale cichutko na forum,kurfa nic sie niedzieje,jakas zalobe macie,czy po Papiezu placzecie.Przeciez tyle dobra rozsial po swiecie,nie ma juz wojen,kochaja Polakow wszedzie,muzulmanie sa dla nas bracmi.Rzesze Polakow wracaja do ojczyzny,Smolensk??To nam sie zdawalo.

qrwa, zbieram sily...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
252 Posty

(d4acool)
Stały Bywalec
Ale jestem hoojem,pokazalem jednej pani palec fakju,za kierownica, a ta pyzda w moja strone,ze niby loda mi robi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
252 Posty

(d4acool)
Stały Bywalec
Huuj,a moze to transik byl i zabawe proponowal??? www.cda.pl/video/1203356/Sekret-Miriam-Final
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
252 Posty

(d4acool)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
98 Postów
Ladne po Mezu
(ambra)
Początkujący
ale wam sie nudzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
252 Posty

(d4acool)
Stały Bywalec
Ambra OKUTNICA lejkap!!!Ponawijamy makaron na uszy.Kurfa wlasnie zrobilem w tym sniegu biegiem 5 km,bo na drugim koncu miasta zucili tani chlep,to teraz nie bede mogl spac,chyba sie pomasturbuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
370 Postów
Bunia D.
(buniusia79)
Stały Bywalec
Nie wiem co Ty bierzesz, ale zmień dilera
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok