Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(1445 niezalogowanych)
7 Postów
Basia Szeligowska
(BasiaSzeligowska)
Wiking
Drogi Panie troszeczke dystansu, jestem na takim portalu poraz pierwszy i jakos w tym momencie tacy jak Ty odpychaja
nie mam rozeznania, a najlepiej odrazu z gory zalozyc i hejtowac
pozdrawiam Cie milo i serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
Basiu a nie pisałam to i tak delikatnie ale prawdziwie ten pan napisał nie masz co się obrażac ...dobranoc i przejżyj forum a dowiesz sie naprawdę duuużo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
BasiaSzeligowska napisał:
Drogi Panie troszeczke dystansu, jestem na takim portalu poraz pierwszy i jakos w tym momencie tacy jak Ty odpychaja

Dlaczego wcinasz się w wypowiedź , jak nie do ciebie był tekst .
---
Nudzi się tobie czy jak? ,
zajmij się nauką , coby na czas zaliczenia wyłapać .
---
I tak masz ................................................................................................x................. !
Nic to ...
Takie drętwe dyskusje , zaczynają powoli Nużyć .

... BĘC ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Basia Szeligowska
(BasiaSzeligowska)
Wiking
Jezeli Panu cos sie nie spodobalo w tym pytaniu nie kazal nikt odpisywac
ja tutaj nikogo nie obrazam wiec i zycze sobie rowniez troszke kultury wobec mojej osoby.
A co do tego czy to do mnie, to raczej takie odnioslam wrazenie bo nikt procz mnie nie napisal,
ja skierowalam konkretne pytanie, po to chyba jest forum zeby te pytania zadawac, taka jest idea tego
a ta rozmowa schodzi na tzw. psy zupelnie odchodzac od tematu ktorego mialo to dotyczyc.
Zbrodnia jest chyba tutaj zapytac sie o cokolwiek
Pozdrawiam cieplo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
BasiaSzeligowska napisał:
ale moze ktos sie znajdzie co poswieci te pare sekund
kurde, caly czas ctrl C, ctrl V i jakies lajki co chwila.. caly czas myszka... ale dla Ciebie zrobie wyjatek i poswiece Ci pare sekund na klawiaturze:

lmgtfy.com/?q=jestem+leniem+i+nie+chce+m...informacji+o+norwegi

ogarnij sie dziewczyno!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
slawek br
(slawekoko)
Wiking
"Basiu wszystkiego się dowiesz an forum ..." a na forum Basie się dowiaduje ,ze jest leniem jest głupia i niepotrzebnie tu wchodziła . jeden z drugim siedzą w N. trzy ,cztery miesiące a nawet rok i już sami zapomnieli jak byli zieloni osrani ze strachu nic o bożym swiecie nie wiedząc i zamiast pomóc dziewczynie to błyszczą swoim
- "to ty nie wiesz ???!!!"
chociaż większość przemądrzalców domorosłych prawników tak na prawde sama wielki g. wie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Basia Szeligowska
(BasiaSzeligowska)
Wiking
dziekuje bardzo za zrozumienie
nie kazdy chyba tutaj jest wyrozumialy, co kraj to obyczaj i inne podejscie do czlowieka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
360 Postów

(KonkoN)
Stały Bywalec
zobacz na to z drugiej strony, jesteś bogatsza o doświadczenie obcowania z Polakami za granicą, jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś konkretnego TO NIE TU, tutaj tylko dostaniesz tylko kilka moralniaków i zaraz o Tobie zapomną
życzę powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
KonkoN napisał:
zobacz na to z drugiej strony, jesteś bogatsza o doświadczenie obcowania z Polakami za granicą,
Caly czas te krzyki o Polakach za granica, jacy to wredni i nieuzyci, jak to pracy nie chca zalatwic, choc przeciez sami maja, przenocowac tez nie chca, itd,.. itd....
Moje pytanie jest nastepujace:
A w Polsce obcy prace ci zalatwi, przenocuje cie jak pojedziesz gdzies tam na 1-2 dni cos zaltwiac?
Czyzby tylko przekroczenie granicy Polski i przebywanie po jej drugiej stronie mialo powolywac wszyskich do altruizmu?
Polacy za granica, to dokladnie tacy sami Polacy co i w Polsce, jedni pomocni, drudzy nie, jedni mili, inni nie, zalezy jak trafisz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Wiadomość od BasiaSzeligowska
31 Styczeń 2013, 23:55
usuń
archiwum
troszke grzeczniej
bycie milym dla drugiej osoby nie boli
zadalam pytanie , czytac na forum czytalam wiec bez spiny.
To jest forum i kazdy moze pytac i nie powinno sie tego negowac.
Pozdrawiam.

Yatsek napisał:
BasiaSzeligowska napisał:
ale moze ktos sie znajdzie co poswieci te pare sekund
kurde, caly czas ctrl C, ctrl V i jakies lajki co chwila.. caly czas myszka... ale dla Ciebie zrobie wyjatek i poswiece Ci pare sekund na klawiaturze:

lmgtfy.com/?q=jestem+leniem+i+nie+chce+m...informacji+o+norwegi

ogarnij sie dziewczyno!!

no ku**a.. przeciez grzecznie napisalem....slowa kluczowe w google i masz miliard odpowiedzi...

a Ty kokonku: kiedy my przyjechalismy to nie bylo informacji w internecie a teraz to nawet druki w urzedach masz w jezyku polskim i nawet "polska obsluge" wiec nie rob z siebie takiej ofermy bo teraz na prawde macie latwiej... ofiary losu z siebie wszyscy robicie....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok