Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
(2211 niezalogowanych)
140 Postów
Renata nata
(renat35)
Stały Bywalec
To walka z wiatrakami, gdy po raz pierwszy weszłam na to forum, znalazłam tu wiele przydatnych informacji i na tym pozostanę, bo cała reszta nie nadaje się do komentowania, bo i po co. Wiem jednak , że sporo oprócz chamstwa jest na tym portalu również życzliwości. I tym życzliwym i tym nieżyczliwym również dystansu do siebie i innych życzę w tym Nowym Roku 2013)))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
193 Posty
Stały Bywalec
Rumpelstyckin napisał:
Postanowilem napisac kolejny post tutaj bo tak naprawde to jest mi przykro. jest mi przykro ze w naszych rodakach jest tyle zawisci tyle zazdrosci tyle nienawisci do deugiego czlowieka, a to forum jest tego najdobitniejszym przykladem. Moze w tym nowym roku moderator zrobi w koncu porzadek z osobami dla ktorych forum to jest calym zyciem i jednoczesnie prubuja obrzydzic to tegoz otoz forum innych. jasta yastek hilton gabriel marianek i im podobni to smiecie ktorzy nic soba nie reprezentuja a tutaj sa zawsze na topie. pojawili sie tez nowe obszczymury. Kurwa dlaczego Polacy nie potrafia trzymac sie razem? Dlaczego kiedy jestem na promie nikt do nikogo nawet przyjaznie nie kiwnie glowa. dlaczego nie bylo proby zorganizowania czegos na sylwestra, dlaczego nie potrafimy sobie pomagac. ja w norwegii mieszkam 5 lat i bardzo mi sie tu podoba. zawsze staralem sie pomagac swoim rodakom i wiem ze konczylo sie to roznie. wiem ze czesto nie uslyszlem nawet dziekuje a zdarzyly sie pretensje. ale poznalem tez fantastycznych ludzi, kiedys spotkalem pod kiwi mlodego chlopaka, przyjechal tu w ciemno nie mial prawie pieniedzy, wogole nie zdawal sobie sprawy z tego jaki system panuje w norwegii myslal ze to jak w anglii, pomyslalem sobie ten gosc jest poprostu idiota, ale nie potrafilem nie pomoc, nie bylo to nic wielkiego ale pokazalem mu gdzie moze tanio przespac dalem troche jedzenia ktore mialem w domu, zalatwilem jakas prace zeby tylko worcil sobie normalnie do domu. po poltora roku przyszla do mnie paczka(byly tam ogorki i troche swojskiego jedzenia ale przede wszystkim zaproszenie na slub i naprawde szczere dziiekuje. od razu lepiej sie robi czlowiekowi. A Wy (smieciarze tego forum) jestescie tacy madrzy tylko przed komputerem a tak naprawde jedno wielkie dno bo kto normalny siedzi cale dnie na forum i dopieprza ludziom a sam jest
. Wszystkim innym zycze zyczliwosci ciepla i szczescia w Nowym Roku!



zycie Tez zycze wszystkim dobrego Roku 13 bywa czasem szczesliwa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Andre ved mark napisał:

ty parchu już dawno srasz w swoje gniazdo .....to po co piszesz te idiotyzmy

smarku
1/8 mózgu
kto i za co ci cały dywizjon naplusił
że też ci się chciało?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Rumpelstyckin napisał:
Kurwa dlaczego Polacy nie potrafia trzymac sie razem? Dlaczego kiedy jestem na promie nikt do nikogo nawet przyjaznie nie kiwnie glowa. dlaczego nie bylo proby zorganizowania czegos na sylwestra, dlaczego nie potrafimy sobie pomagac.

to pewnie przez jaste, yatska, gabrysia, hilton i maryjanka
to jest ta łyżka dziegciu
w beczce miodu polskiego w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
co prawda to prawda
ale od nachlanych napuszony pawianow rodakow np.na promie z daleka
co ja mam z nimi wspulnego?.... tylko pl paszport
raz poprosilem ognia ,i teraz jak nie mam wole isc kupic.
trzeba szczescia zeby z tej kupy gowna wylowic kogos z kim da sie normalnie pogadac.
im dluzej tu jestem tym gorzej to wyglada.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
no popatrz kryss
jednak przeglądasz na oczy
a jeszcze nie tak dawno...
może i inne smarki przejrzą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
148 Postów

(NorgeMatrix)
Stały Bywalec
Witam serdecznie

Od jakiegos czasu, po przeczytaniu kilku artykulow, dreczy mnie pytanie na temat KAPO w obozach II Wojny Światowej.

pl.wikipedia.org/wiki/Kapo

Czym sie kierowali w swoich dzialaniach jakby nie bylo do swoich kolegow, tez byli wiezniami. Nie staram sie usprawiedliwic ich czynow tylko zrozumiec czym czlowiek sie kieruje zostajac parszywym bydlakiem (bez względu czy z wlasnej woli czy tez gdy byli do tego zmuszeni). Oczywiscie mozna tu podnosic czas wojny, chec przetrwania, strach przed smiercia. Ale czy to jest do przyjecia. Uwazam ze nie.

www.majdanek.com.pl/obozy/majdanek/funkcyjni%20(m).html

empe-blog.blogspot.no/2012/04/obozowi-kapo.html

Po wielu przemysleniach stwierdzilem ze jedynym motywem ich dzialania bylo TCHORZOSTWO. Tak to byli obslizgle, smierdzace tchorze, ktorzy chociazby na prosbe konajacego kolegi o lyk wody robili pod siebie (prawda jesta102 ?).

I w tym momencie mnie olsnilo. Przeciez to co niektorzy uprawiaja na tym forum to nic innego jak WSPANIALA SPOSCIZNA SWOICH DZIADOW sprzed ponad 70-ciu lat.
Ciesze sie jednak z tego i przypomne ze w wiekszosci przypadkow "ludzie" ktorzy pelnili te funkcje albo zostali zabici przez wspolwiezniow albo przez odpowiednie wladz, tylko nielicznym udalo sie uciec i uniknac kary.

Milego wieczoru
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
smarki che che dobre,znaczy sie ze ja tez smark jestem,
w sumie to chyba i tak komplement z twojej strony.
tymbardziej ze mlodzieniaszkiem juz nie jestem
nie wszycy tacy sa ale niestety bardzo wielu,
kojarza mi sie zawsze z mieszkancami "wulca"
tj.bloku zamieszkiwanego przez bydlo spedzone z calego kraju ,w celu realizacji wielkich socjalistycznych projektow tamtego okresu,napatrzylem sie za mlodu na te malpy w ludzkiej skorze,pelzajace nachlane po balkonach.
tyle jasiu ze nie mozna zapominac ze i w tych zwierzyncach jak i obok nich mieszkali normalni ludzie.
i dzis jest tak samo tutaj,w uk,pl...itd.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
kryss
smark to taki inny
Matrix
pamiętaj, że w obozach koncentracyjnych były i burdele
zdecydowana większość panienek była tam na ochotnika
że 80% górali zapisało się do Goralenvolku
że Hans Frank dostał od nich złotą ciupagę, a na Jasnej Górze witany był chlebem i solą
że grubo ponad 3 miliony Polaków podpisało Volkslisty
że grubo ponad 3 miliony Polaków zapisało się do partii komunistycznej
i prawie nikogo do tego nie zmuszano
PS
przy tych 3 milionach to mowa o dorosłych
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
Czyli na nowo odkrywamy prawde tak stara jak ten swiat...ile ludzkich istnień tyle charakterów i zachowań..i dobrych i złych...a jak wiemy bez dobra zło nie istnieje i na odwrót

W tym Nowym Roku zycze wszystkiego co najpiekniejsze i najcudowniejsze w zyciu...niech sie wasze marzenia spełniaja i badzcie zawsze szczęsliwi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok