e tam.. kazde forum od czasu do czasu odwiedzaja ludzie z urzedu.... zero stresu... dopoki nikt nikogo nie chce zabic ani nie pisze o swoich kryminalnych probach to wszytsko chyba okej??
16 Lat, 7 Miesięcy temu
1 NOK
Pracujesz w Norwegii i jesteś osobą utrzymującą rodzinę? Choroba czy wypadek może spotkać każdego. Posiadanie ubezpieczenia od wypadków jest gwarancją, że Twoja rodzina nie zostanie bez środków do życia w przypadku, gdy nie będziesz zdolny do pracy! Zabezpiecz przyszłość swojej rodziny i wyślij zapytanie o ubezpieczenie. Kliknij TUTAJ , aby wypełnić formularz. Po wypełnieniu formularza skontaktuje się z Tobą doradca i odpowie na wszystkie pytania oraz wyliczy wysokość składki. Masz pytanie? Zadzwoń: + 47 21 956 392