Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

wspułpraca lotnisko rygge MOSS - Norwegia

Czytali temat:
(445 niezalogowanych)
2 Posty
Irek Kroc
(irek_88)
Wiking
Witam


Chciał bym zaprponowac współprace komuś kto mieszka niedaleko lotniska rygge chcial bym zostawic na prywatnej posesji samochód, oczywiscie nie za darmo wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
irek_88 napisał:
Witam


Chciał bym zaprponowac współprace komuś kto mieszka niedaleko lotniska rygge chcial bym zostawic na prywatnej posesji samochód, oczywiscie nie za darmo wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt
Aż mnie razi jak to czytam...życzę udanej wspulpracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
Anders, nie przesadzaj, to tylko ortografy, tak jak chcialbym
Mnie dzis jakis nowy z literowki rozliczyl Choc sam mial fleksyjne. juz nawet nie skomentowalem Od jakiegos czasu sie poddalem
Choc tu bardziej intryguje mnie zagadnienie , na czym ma ta wspolpraca polegac?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
optimus reaktywacja napisał:
Anders, nie przesadzaj, to tylko ortografy, tak jak chcialbym
Mnie dzis jakis nowy z literowki rozliczyl Choc sam mial fleksyjne. juz nawet nie skomentowalem Od jakiegos czasu sie poddalem
Choc tu bardziej intryguje mnie zagadnienie , na czym ma ta wspolpraca polegac?
Ciebie optimus to nieżle tu jeden dziś podsumował... literówki to huj ale uważam że jeżeli zamieszcza się ogłoszenie a w szczególności o pracę to razi w oczy jak są błędy. p.s. irek bez urazy wiem ze to była odpowidż, ja przyznam sie ze do dzis nie wiem jak sie pisze huj czy holera
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
Przez te lata juz lepszych widywalem. Jak mowi Jasiek, troche sie ucywilizowali, kiedys to bulo wesolo

Te ich podsumowania to tylko skorupka na przykrycie wlasnych obaw, frustracji i rozczarowac. Moge w nich czytac jak w otwrtej ksiedze. Przewinelo sie ich przez moja firm chyba z kilkuset, a tylko kilku pracuje od 2004r. Przyszli i pojda. A zycie leniwie plynie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok