Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

pielęgniarka, albo asystent - Norwegia

Czytali temat:
Kamil . Radosław Politański gosia9566 iwonaj (2734 niezalogowanych)
6 Postów
Wiking
Szukam pracy jako pielęgniarka, albo asystent , chodzi mi o przełamanie bariery językowej. Posiadam autoryzacją norweską. Może jest ktoś kto pomoże, ktoś kto był w podobnej sytuacji?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
401 Postów

(gama28)
Wyjadacz
Może praktyka z Nav na poczatek?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
joseph novak
(imcek)
Wiking
ja również szukam ale tylko asystenta
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
91 Postów

(Sykepleier84)
Początkujący
hei,
ja jestem pielegniarzem, pracuje jakko off godkj. sykepleier juz piec lat. Na jakim poziomie jest twoj jezyk?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wiking
hej, słyszałam, że oni niezbyt chętnie pomagają, ale zawsze warto spróbować. Może wyślą na jakiś kurs językowy do domu starców?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wiking
hej, a co to znaczy off godkj. sykepleier? w jakim charakterze jest ta praca? dostałeś ją z navu, czy sam poszukałeś? sama uczę się norweskiego, jeśli idę coś załatwiać, wysłąć list, czy zapytać o produkt w sklepie, doładować ti:kort, to załatwię. Znam sporo słówek, ale jak mam coś powiedzieć to troszkę zajmuje mi czasu aby to przetłumaczyć. Może doradzisz coś?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
mk8 napisał:
Może doradzisz coś?
pozwole sie wtracic.... zamieniamy M jak milosc na NRK
polskie gazety i ksiazki na cos prostego np. VG....
no i samemu to raczej ciezko sie uczyc przynajmniej na poczatku....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wiking
hej, na szczęście nie mam polskiej tv, tylko norweską, a dzięki temu też się uczę, ale dzięki za radę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
mk8 napisał:
hej, na szczęście nie mam polskiej tv, tylko norweską, a dzięki temu też się uczę, ale dzięki za radę
no i kurs z PL nauczycielem na poczatek zeby ogarnac szybko podstawy.... mozesz tez isc do FU.no i byc uczona przez norwega.... nikt Ci tego nie zabrania... ale z drugiej strony "native speakreow" to masz tutaj na peczki.. wszedzie czy na ulicy i czy w TV norweskiego pelno w kolo.... to tak na marginesie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
renata koczorowska
(renata11)
Wiking
ciekawa jestem jak sie udalo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok