Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

18 Postów
adam kowalski
(git666)
Wiking
DZIEKI SPRAWDZE POZDRWAIM ALE JEDNAK NAJCIEKAWSZA PROPOZYCJA JEST W NORD BANK BO KONTO W PL ZA PROWADZENIE 8 ZL A PRZELEW Z NORWEGII DO POLSKI TYLKO 20 KORON DZWONILEM W PIATEK DO TEGO BANKU BO JEST W WAWIE NA JANA PAWLA I TO MI POLECILI TEN PAKIET ''NORDIC''NAPRAWDE CIEKAWA OPCJA POLECAM ALE DZIEKI I POZDRAWIAMJoseph napisał:
Tutaj w tym banku możesz zdeponować swoje środki i jeszcze ci za to zapłacą:

helse-fonna.no/omoss/avdelinger/sedbanken/Sider/enhet.aspx

www.jomfruhjelpen.com/index.php?option=c...yheter&Itemid=56
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
adam kowalski
(git666)
Wiking
SLUCHAJ SPRAWDZ W BANKU ALBO W NECIE PAKIET ''NORDIC''JA W PIATEK DZWONILEM BO TO NORWESKI BANK W POLSCE POMAGA NAWET W OTWRCIU KONTA W NORWEGII ALE KONTO MUSISZ MIEC W KORONACH I WTEDY ZA PROWADZNIE MIESIECZNIE JEST 8 ZL I 20 KORON ZA PRZELEW Z NORWEGII A DO NORWEGII TYLKO 10 ZL...NAJPIERW SPRAWDZ A POTEM SIE KLOC OK??ALE DZIEKI I POZDRAWIAM MILEGO DNIA!JLK21 napisał:
git666 napisał:
I CHCIALEM SIE DOWIEDZIEC W KTORYM NAJLEPIEJ OTWORZYC KONTO ZEBY JAK NAJTANIEJ PRZELEWAC PIENIADZE DO POLSKI.CHCIALEM SIE TEZ DOWIEDZIEC JAK WY PRZESYLACIE KASE DO POLSKI MOZE MACIE JAKIES DOBRE I TANIE SPOSOBY.JA SLYSZALEM ZE NORDE BANK JEST DOBRZE PRZELEWY TYLKO 20 KORON DO 500.000 KORON WIEC MYSLE ZE TO DOBRA PROPOZYCJA TRZEBA TYLKO W POLSCE OTWORZYC KONTO I URUCHOMIC TAKI PAKIET NORDIC ZA OBSLUGE PLACI SIE TYLKO 8 ZL MIESIECZNIE I KAZDY PRZELEW TYLKO 10 ZL CO O TYM SADZIECIE? Z GÓRY DZIEKUJE ZA KAZDA POMOC.POZDRAWIAM

jaki pakiet nordic?? co Ty pierdolisz za glupoty?? te 8 pln to za prowadzenie konta... jak masz wplywy kwartalne ponad iles tam (chyba 1500pln) to nie placisz nic...
w nordei NO masz dwa przelewy na swoje walutowe konto w nordea PL - za darmo...
pisane bylo milardy razy - wystarczy przerzucic forum!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Adam Z
(x8x8x)
Wiking
Kolego, przestań pisać WIELKIMI LITERAMI bo taki tekst się po prostu ŹLE CZYTA!!!!!!

Odnośnie banku to polecam Nordea bank, pod warunkiem, że ktoś w Polsce będzie te korony wypłacał w placówce banku i sprzedawał w kantorze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
git666 napisał:
SLUCHAJ SPRAWDZ W BANKU ALBO W NECIE PAKIET ''NORDIC''JA W PIATEK DZWONILEM BO TO NORWESKI BANK W POLSCE POMAGA NAWET W OTWRCIU KONTA W NORWEGII ALE KONTO MUSISZ MIEC W KORONACH I WTEDY ZA PROWADZNIE MIESIECZNIE JEST 8 ZL I 20 KORON ZA PRZELEW Z NORWEGII A DO NORWEGII TYLKO 10 ZL...NAJPIERW SPRAWDZ A POTEM SIE KLOC OK??ALE DZIEKI I POZDRAWIAM MILEGO DNIA!JLK21 napisał:

plac za glupote bankowi... prosze bardzo.. ja nie mam pakietu nordic.. mam konto w nordea PL. na pln, nok, usd i nie place za obsluge tych kont ani zlotowki!!!! sprawdzam przeciez wyciagi... mam konto glowne w nordei i jesli potrzebuje to do pl wysylam kase wlasnie w koronach na nordee do pl na korony... nic mi sie nie przewalutowywuje po drodze... nie place zadnej prowizj (jakie 30nok?? czym wy mowicie do mnie....??) itd...

a ten pakiet nordic to jakis badziew musi byc i dluuuugo musi trwac na pewno.. jak oni ci mogoa pomoc skoro to jest zupelnie inna grupa kapitalowa??? jak cos ci sie stanie z karta norweskai i pojdziesz do nordei w PL to nie niesety Ci nie pomoga w niczym!!!! a teraz chca ci konto zakladac w banku w norwegii??? bez numeru personalnego??? hhehehehe... chyba jakies miedzynarodowe konto walutowe, biznesowe: a jak ci zaloza konto to z jakimis ograniczeniami, nie bedziesz mial dostepu do netu, karte bedziesz mial bez zdjecia - to nie bedzie twoj dowod - bo skad w norwegii maja znac Twoj numer personalny na przyklad, skoro go jeszcze nie masz??
no i jeszcze 8pln bedziesz placil... i 10pln.... w PL.... co miesiac za pakiet nordic......


przyjedziez do norwegii - dadza Ci nr personalny, w banku otworza Ci konto w 15 minut. za karte zaplacisz raz! wybierzesz sobie przy zawiweraniu umowy co chcesz miec w koncie a nie bedziesz musisal zmieniac... no i nie bedziesz musial zmieniac karty zaplacisz tylko raz....

a w pl, nic nie bedziesz placil za konto.... hmmm


mam konta w norwegii i w Pl i to Ty sie pytasz, bo nie wiesz.. a ja mam i uzywam kont i wiem o czym pisze... naczytaj sie jeszcze innych broszurek informacyjnych... albo to co tam malym druczkiem jest... ja nie mam zadnych pakietow i nic nie place!!!!!! sam sie klocisz.... ja mam wyjebane
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
x8x8x napisał:
Kolego, przestań pisać WIELKIMI LITERAMI bo taki tekst się po prostu ŹLE CZYTA!!!!!!

Odnośnie banku to polecam Nordea bank, pod warunkiem, że ktoś w Polsce będzie te korony wypłacał w placówce banku i sprzedawał w kantorze.


si.... ostatnii jak ta zlotowka tak szaleje gora dol lepszy bedzie kantor.. wymieniasz wiecej nok to masz kurs jaki chcesz praktycznie hehe )

a jak lezy w PL na koronach to mozesz wyplacic korony, zamienic na zlotowki.... wolna wola...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
masz tenn swoj pakiet nordic...

www.banki.pl/48175_34298_informacje_informacja_banki.html

to jest pakiet DNB NORD!! a nie NORDEA!!!!
8pln za niepotrzebny pakiet hehehe... nie obrazaj mojego banku...

zakladaj sobie pakiet, czemu nie... bedziesz mial "preferencyjne kursy walut w przypadku przewalutowania, wypłaty gotówki za pośrednictwem Western Union". no i jeszcze te przelewy po 20 nok.... buehehehehhehehe....

no i jeszcze to: Opłata za prowadzenie pakietu to 8 zł miesięcznie. Jeśli do konta podstawowego ma być prowadzony rachunek w walucie obcej – to cena pakietu zwiększa się o 3 zł.

to juz razem 11pln.... razy 12 dni w miesiacu... plus ilosc przelewow razy 10pln.... to masz zgrzewke piwa i cos jeszcze w bloto.... ech.....

ze strony dnbnord: Oprocentowanie rachunków w skali roku wynosi: 0,10% z kapitalizacją miesięczną dla konta osobistego oraz 0% dla rachunków walutowych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
adam kowalski
(git666)
Wiking
spoko wielkie dziekiJLK21 napisał:
git666 napisał:
SLUCHAJ SPRAWDZ W BANKU ALBO W NECIE PAKIET ''NORDIC''JA W PIATEK DZWONILEM BO TO NORWESKI BANK W POLSCE POMAGA NAWET W OTWRCIU KONTA W NORWEGII ALE KONTO MUSISZ MIEC W KORONACH I WTEDY ZA PROWADZNIE MIESIECZNIE JEST 8 ZL I 20 KORON ZA PRZELEW Z NORWEGII A DO NORWEGII TYLKO 10 ZL...NAJPIERW SPRAWDZ A POTEM SIE KLOC OK??ALE DZIEKI I POZDRAWIAM MILEGO DNIA!JLK21 napisał:

plac za glupote bankowi... prosze bardzo.. ja nie mam pakietu nordic.. mam konto w nordea PL. na pln, nok, usd i nie place za obsluge tych kont ani zlotowki!!!! sprawdzam przeciez wyciagi... mam konto glowne w nordei i jesli potrzebuje to do pl wysylam kase wlasnie w koronach na nordee do pl na korony... nic mi sie nie przewalutowywuje po drodze... nie place zadnej prowizj (jakie 30nok?? czym wy mowicie do mnie....??) itd...

a ten pakiet nordic to jakis badziew musi byc i dluuuugo musi trwac na pewno.. jak oni ci mogoa pomoc skoro to jest zupelnie inna grupa kapitalowa??? jak cos ci sie stanie z karta norweskai i pojdziesz do nordei w PL to nie niesety Ci nie pomoga w niczym!!!! a teraz chca ci konto zakladac w banku w norwegii??? bez numeru personalnego??? hhehehehe... chyba jakies miedzynarodowe konto walutowe, biznesowe: a jak ci zaloza konto to z jakimis ograniczeniami, nie bedziesz mial dostepu do netu, karte bedziesz mial bez zdjecia - to nie bedzie twoj dowod - bo skad w norwegii maja znac Twoj numer personalny na przyklad, skoro go jeszcze nie masz??
no i jeszcze 8pln bedziesz placil... i 10pln.... w PL.... co miesiac za pakiet nordic......


przyjedziez do norwegii - dadza Ci nr personalny, w banku otworza Ci konto w 15 minut. za karte zaplacisz raz! wybierzesz sobie przy zawiweraniu umowy co chcesz miec w koncie a nie bedziesz musisal zmieniac... no i nie bedziesz musial zmieniac karty zaplacisz tylko raz....

a w pl, nic nie bedziesz placil za konto.... hmmm


mam konta w norwegii i w Pl i to Ty sie pytasz, bo nie wiesz.. a ja mam i uzywam kont i wiem o czym pisze... naczytaj sie jeszcze innych broszurek informacyjnych... albo to co tam malym druczkiem jest... ja nie mam zadnych pakietow i nic nie place!!!!!! sam sie klocisz.... ja mam wyjebane
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Maciej Strażyński
(casius90)
Wiking
Witam. Mam pytanie. Wie ktos moze czy w Bergen jest czynny jakis bank w sobote?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty

(imwojtek)
Wiking
debilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok