Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

WITAM!MAM PYTANIE JAKIE SA BANKI W NORWEGII??????? - Norwegia

18 Postów
adam kowalski
(git666)
Wiking
I CHCIALEM SIE DOWIEDZIEC W KTORYM NAJLEPIEJ OTWORZYC KONTO ZEBY JAK NAJTANIEJ PRZELEWAC PIENIADZE DO POLSKI.CHCIALEM SIE TEZ DOWIEDZIEC JAK WY PRZESYLACIE KASE DO POLSKI MOZE MACIE JAKIES DOBRE I TANIE SPOSOBY.JA SLYSZALEM ZE NORDE BANK JEST DOBRZE PRZELEWY TYLKO 20 KORON DO 500.000 KORON WIEC MYSLE ZE TO DOBRA PROPOZYCJA TRZEBA TYLKO W POLSCE OTWORZYC KONTO I URUCHOMIC TAKI PAKIET NORDIC ZA OBSLUGE PLACI SIE TYLKO 8 ZL MIESIECZNIE I KAZDY PRZELEW TYLKO 10 ZL CO O TYM SADZIECIE? Z GÓRY DZIEKUJE ZA KAZDA POMOC.POZDRAWIAM
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
75 Postów
Artur Kozlowski
(artisandnes)
Początkujący
to nad czym sie zastanawiasz ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
git666 napisał:
I CHCIALEM SIE DOWIEDZIEC W KTORYM NAJLEPIEJ OTWORZYC KONTO ZEBY JAK NAJTANIEJ PRZELEWAC PIENIADZE DO POLSKI.CHCIALEM SIE TEZ DOWIEDZIEC JAK WY PRZESYLACIE KASE DO POLSKI MOZE MACIE JAKIES DOBRE I TANIE SPOSOBY.JA SLYSZALEM ZE NORDE BANK JEST DOBRZE PRZELEWY TYLKO 20 KORON DO 500.000 KORON WIEC MYSLE ZE TO DOBRA PROPOZYCJA TRZEBA TYLKO W POLSCE OTWORZYC KONTO I URUCHOMIC TAKI PAKIET NORDIC ZA OBSLUGE PLACI SIE TYLKO 8 ZL MIESIECZNIE I KAZDY PRZELEW TYLKO 10 ZL CO O TYM SADZIECIE? Z GÓRY DZIEKUJE ZA KAZDA POMOC.POZDRAWIAM

jaki pakiet nordic?? co Ty pierdolisz za glupoty?? te 8 pln to za prowadzenie konta... jak masz wplywy kwartalne ponad iles tam (chyba 1500pln) to nie placisz nic...
w nordei NO masz dwa przelewy na swoje walutowe konto w nordea PL - za darmo...
pisane bylo milardy razy - wystarczy przerzucic forum!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...bank

krwi...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
bank dzieci-
mozna sobie babla w lising wziasc a jak ci sie znudzi to oddasz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...mini

bank...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
brzydal napisał:
...mini

bank...


He, he, he..... swietne !! dostaniesz za to ode mnie plusa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Tutaj w tym banku możesz zdeponować swoje środki i jeszcze ci za to zapłacą:

helse-fonna.no/omoss/avdelinger/sedbanken/Sider/enhet.aspx

www.jomfruhjelpen.com/index.php?option=c...yheter&Itemid=56
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
112 Posty
Początkujący
Mam taką propozycję dla ciebie. Nie wiem czy jest najtańsza ale na pewno najwygodniejsza z tych które do tej pory używałem. W Polsce konto w deuthe bank. Opłata 25 zl miesięcznie ale gwarancja braku żadnych innych kosztów i opłat za cokolwiek łącznie z wypłatą środków w bankomacie na środku pustyni gobi. W Norge konto w dowolnym banku i przelew do krajów eog opłata 30 nok za przelew. Do Polski kasę możesz wysłać w PLN lub EURO. Sprawdzałem kilka razy kurs wymiany i zawsze wychodził lepszy niż w kantorze w kraju w danym dniu, o kursach bankowych nie wspominając.

Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
adam kowalski
(git666)
Wiking
DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ BO JAK WIDZISZ WIEKSZOSC TO POTRAFI TYLKO SOBIE ZARTOWAC ZARTY ZARTAMI TEZ JE LUBIE ALE OCZEKIWALEM JAKIEJS KONKRETNEJ ODP.DZIEKI SPARWADZE CO I JAK POZDRAWIAM.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok