Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Oslo poszukuje pokoju i pracy w piekarni - Norwegia

Czytali temat:
Zbigniew Adamiec Karolina Karolina adrian zaliwski o s Tomixu ariana twister1666 (1305 niezalogowanych)
11 Postów
Waldemar Dominiak
(waldipol)
Wiking
Poszukuje pracy w piekarni i kokum do zamieszkania w Oslo .Mam ponad 30 letnie doświadczenie w tym zawodzie.Obecnie pracuje w restauracji w Drammen u araba ale jest beznadziejnie jak człowiek jest wykorzystywany przez niego.Chciał bym pracować w swoim zawodzie .Czy jest tu ktoś na tym forum co by mógł pomóc starszej osobie czy wogle jest tu jak to się mowi polak polaka by utopił w łyżce wody za granicą a nie pomogł.Jednak turasi ,arabi sobie na wzajem pomagają dlatego chyba ich jest tak dużo tutaj .
Pozdrawiam wszystkich czytających mój post na tym forum a tym co bardzo z całego serca chcieli by mi pomoc to bardzo bym był wdzięczny i podaję swój nr tel 96674604.Mam pozwolenie na pracę i pobyt w Norwegi oraz nr personalny
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
waldipol napisał:

polak polaka by utopił w łyżce wody za granicą a nie pomogł.Jednak turasi ,arabi sobie na wzajem pomagają dlatego chyba ich jest tak dużo tutaj .

no tak
tylko mi się widzi
że rzymsko-katolickich to tutaj więcej niż mahometan
wniosek
Polak Polakowi aniołem za granicą
job twaju mat'
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
fazi ...
(fazi75)
Wiking
Witam.Pracuje w piekarni w Oslo, teraz zly czas na szukanie.Zawsze grudzien styczen luty jest bardzo malo pracy. To jest num do mojego szefa Remy 41553361 sprobuj po swietach( Sagveien 23 Mesterbakeren AS ) Powodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Waldemar Dominiak
(waldipol)
Wiking
dzięki za słowa otuchy pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
wyslalam.szukales na gulesider???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
waldipol napisał:
Poszukuje pracy w piekarni i kokum do zamieszkania w Oslo .Mam ponad 30 letnie doświadczenie w tym zawodzie.Obecnie pracuje w restauracji w Drammen u araba ale jest beznadziejnie jak człowiek jest wykorzystywany przez niego.Chciał bym pracować w swoim zawodzie .Czy jest tu ktoś na tym forum co by mógł pomóc starszej osobie czy wogle jest tu jak to się mowi polak polaka by utopił w łyżce wody za granicą a nie pomogł.Jednak turasi ,arabi sobie na wzajem pomagają dlatego chyba ich jest tak dużo tutaj .
Pozdrawiam wszystkich czytających mój post na tym forum a tym co bardzo z całego serca chcieli by mi pomoc to bardzo bym był wdzięczny i podaję swój nr tel 96674604.Mam pozwolenie na pracę i pobyt w Norwegi oraz nr personalny


jak polak polakowi wilkiem?? ja pomagam swoim znajomym.... pomagam tez innym obcym polakom jesli mam mozliwosc i czas.... przestalem tylko pomagac polaczkom co sa tutaj z 5 lat i dalej nie wiedza na jakiej ulicy nawet mieszkaja i ze jak sie pracowdawcy nie da karty to bedzie ciagnal 50% yhm....... sam podciagnij sie pod jakas grupe... jak bede cos wiedzial to napisze tutaj zapewne... ale raczej marne szanse.... piekarnia.. hmmmm

a wykorzystywanie: Twoja sprawa czy sie godzisz na takie traktowanie siebie wiec to nie do nas pretensje albo zal jakis....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
ja tez pomagam ale juz pare razy sie przejechalam.czasami ludzie nie chca pomocy tylko licza ze ktos inny za nich wszystko zrobi.i nic innego mnie tak bardzo nie wk...
zobaczymy jak bedzie w tym przypadku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Waldemar Dominiak
(waldipol)
Wiking
Izo ja raczej nie jestem z tych ludzi tak mi się wydaje no może nie wydaje lecz tak jest napewno w 100% nie zapominam co ktoś dla mnie zrobił i potem mam tą osobę daleko w d......e .W polsce też robiłem i pomagałem i tez jak ty sie przejechałem nie raz byłem dobry jak było coś potrzeba a potem mieli mnie daleko w d.....e no cóż też mi nie jedna osoba powiedziała że serce mam blisko d....y pozdrawiam Waldek> a propo co napisałaś mi wcześniej że wysłałaś to gdzie mam tego szukać? na gulesider gdzie to jest bo ja nie obeznany jestem wogle
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok