Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Grzegorz fic Agnieszka6 Damian Pisztopowiem (1755 niezalogowanych)
185 Postów

(lena003)
Stały Bywalec
marianek73 napisał:
espen napisał
naleze finansowo Daj znac z tym kontem.

Powodzenia


"naleze finansowo" >>> ocb?[/quote]



oj Marian nie marudź...biedna Madziulka to ja też ''należe'' finansowo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(Klingos)
Wiking
Fajnie byłoby, jeżeli także dalibyście znać swoim znajomym, niekoniecznie Polakom.
Ogólnie, żeby akcja trafiła do szerszego grona osób.
Bo marzenia takie jak laptop, czy lustrzanka, o których marzą inne dzieci - nie są tak wymagające no i znajdują się sklepy, które to sponsorują.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(Klingos)
Wiking
O! Wpadłem na pomysł, wiec wybaczcie za post za postem, ale musiałem (możecie mnie ukarać).

Znacie kogoś, kto byłby w stanie poświęcić kilka dni, czy coś i stworzyć stronę dla Magdy?
Ułatwiłoby to poszukiwanie ludzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
renata stasiak
(renata 444)
Wiking
Chętnie się dołączę.Jeśli w czasie wycieczki będę dysponować czasem to zapraszam na odpoczynek w okolicach Oslo/w drodze do Czesia np./ ,a jesli nie to oczywiście finansowo . Pozdrawiam i życzę powodzenia w realizacji .Trzymam kciuki!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(Klingos)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
klingos-jedna sprawa,przelewy do pl tez kosztuja,nie wiem jak inne banki ale u mnie,200 nok,
wolalbym o ta kwote dac wiecej,niz placic za przelew,moze jakies konto w no.?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
krzysiu > jaki to bank pobiera 200nok ?
sparebank przytula 50nok za utlandet.......

daj mi, a ja przekaze na konto i zapłacimy po 25 nok : )
mało tego, zapomnij o prowizji, ja zaplace mysellf : )

ps: jesli pomysł okaze sie sciemą, to jest to ostatni raz kiedy dam sie nabrac!
wiec bardzo presze autora wątku, o zastanowienie sie, czy warto zamknąc furtke wszystkim tym, ktorzy naprawde potrzebuja pomocy......
jesli zas jest to prawda,ze mała magdeczka potrzebuje pomocy, to ja chetnie przekaze na spełnienie jej marzen 1000nok!

serdecznie pozdrawiam małą madzię jak i organizatora akcji!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
to jest jedna sprawa ,a druga to czy to jest konto walutowe,bo jesli nie to nok przewalutuja odrazu na pln,a pozniej i tak beda musieli zamienic to na nok,na kazdej operacji sie traci,a po co ,przeciez to magda ma skorzystac a nie banki,moze marudze w tej chwili ale mysle ze nawet te 50 nok razy ilosc przelewow to moze byc calkiem niezla sumka,

pomyslalem ze mogla to by byc stala akcjia z naszej strony,ale to zobaczmy jak uda sie pierwsza
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(Klingos)
Wiking
Jak wejdę na kompa to zedytuje ten post i dam namiary na kontakty do wolontariuszki. Będziecie dogrywać szegóły z nią, skoro co do mojej osoby są sam nie wiem jak to nazwać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
racja krzys!
ja policzyłem tylko dwa nasze przelewy,a suma sumarum jak zdecyduje sie kilka/kilkadzieisąt osób, to da nam sporą sume, którą przytuli bank........

mysle,ze najlepszym rozwiązaniem bedzie wyrobienie karty płatniczej do konta, na które wpłacamy
pieniazki, co pozwoli na platnosc kartą, co wiaze sie z min.prowizji..... : )
ps: nie marudzisz!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok