Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Norweski akt urodzenia. POMOCY =) - Norwegia

Czytali temat:
Ann Tom Justyna Rita Sandrato@ Magda Be (1423 niezalogowanych)
12 Posty
Justyna Domagalska
(Justyna25)
Wiking
=)
Mam mały problem związany z aktem urodzenia.
Miesiąc temu urodził córeczkę w Norwegii i wychodząc ze szpitala otrzymałam FØDSELSATTEST (akt urodzenia) z tym tylko że nie przypomina on w niczym akt urodzenia oprócz tytułu.
Jest to polowa kartki formatu A4 na którym są napisane moje dane i dane ojca oraz data porodu, informacja ze urodziłam córeczkę i dodatkowo nazwisko polożnej.
Zastanawiam się czy to jest już właściwy akt ur z ktorym moge zalatwiać paszport dla Małej czy mam czekać aż przyślą mi poczta???
Bardzo proszę o pomoc... Z góry dziękuję...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
852 Posty

(kasiar12)
Maniak
My dostalismy listem dokument to wypelnienia i do odeslania i pozniej dostalismy akt urodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
122 Posty
Magda P
(pepcia83)
Stały Bywalec
ja tak samo najpierw list z danymi jakie podalam w szpitalu ,wypelnilam imie dziecka i odeslalam i po ok 3 tyg dostalam akt ur. poczta .

pozdr.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Justyna Domagalska
(Justyna25)
Wiking
a długo czekaliscie na te papiery?
ja imie dziecka podawałam w szpitalu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
852 Posty

(kasiar12)
Maniak
My tez imie podawalismy w szpitalu , ale te papiery dostalismy do 2 tyg.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
122 Posty
Magda P
(pepcia83)
Stały Bywalec
musisz sama wpisac w dokumenty i podpisac i odeslac ok .2-3 tyg czekalam na papiery ,no i ok 3 tyg na akt ur.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Justyna Domagalska
(Justyna25)
Wiking
Dziekuje dziewczyny, a czy Wy również otrzymalyście taki papierek ze szpitala jak ja?
Sorki ze tak was magluje, ale zalezy mi zeby jak najszybciej wyrobić malej paszport i odwiedzic Polske=) hehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
852 Posty

(kasiar12)
Maniak
Ja nie dostalam takiego papierku, tylko karte jak wygladal porod i ze mala spedzila w szpitalu 2,5 tyg. dostalismy cala historie itd.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
Ja taki dostalam, wyslalam im z imieniem bo w szpitalu nie podawalam, i czekalam na akt. trwalo to troche, bo mala urodzila sie 4listopada a po paszport-jego wyrobienie- jechalismy w polowie grudnia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok